TOPlist

Garmin ukázal druhou generaci stylových hodinek Lily. Máme české ceny

garmin lily 2
  • Garmin Lily 2 jsou dostupné hodinky určené především ženám
  • Mají několik prémiových funkcí, ale například GPS chybí
  • Dražší model umí placení skrz NFC, vyjde na 7 390 korun

Společnost Garmin představila na veletrhu CES 2024 druhou generaci hodinek Lily. První generace po stránce vzhledu trochu vybočovala z nabídky amerického výrobce a jinak tomu není ani u aktuálního modelu. Ocení ho zejména něžné pohlaví, ale přesto nabízí hromadu funkcí z mnohdy i dražších hodinek.

Garmin Lily 2 nabízí nově hodnocení kvality odpočinku v podobě spánkového skóre, které hodnotí nejen trvání, ale také jednotlivé fáze. Nechybí nové sportovní režimy. Je jich zde hned 18, velký důraz byl kladen na tanec. Hodinky rozpoznají několik stylů, ať už se bavíme o hip-hopu, zumbě, elektronické hudbě či Bollywoodu. Nově umí rozpoznat také pád a případně zavolat jeden z vašich nouzových kontaktů.

garmin lily 2 hodinky

Typickým prvkem hodinek Garmin je také funkce Body Battery, která poskytuje přehled o vaší připravenosti v podobě procent. Číslo vám okamžitě napoví, zda je dobrý nápad jít si zaběhat, nebo si dát raději krátký nap. Každé ráno vám hodinky nabídnou informace o počasí, výsledek spánku a stav baterie, což se také může hodit.

garmin lily 2

Z dalších zdravotních funkcí stojí za zmínku sledování tepu, stresu a samozřejmě i okysličení krve, dámy mohou sledovat i menstruační cykly. Hodinky však bohužel nemají integrovanou GPS, takže pokud budete chtít zaznamenávat své trasy, budete muset mít při ruce mobil. Na poměry hodinek Garmin zde máme i poměrně krátkou (ačkoliv stále slušnou) výdrž 5 dní, některé ostatní modely vydrží mnohem déle.

Garmin Lily 2 Review // Fitness, Style, Health, and Smarts!

Garmin Lily 2 Review // Fitness, Style, Health, and Smarts!

Garmin Lily 2 jsou k dostání ve dvou verzích, přičemž pouze ta dražší (označovaná jako „Classic“) umí bezkontaktní placení přes Garmin Pay. Ty v Česku vychází na 7 390 korun, jestliže se bez placení obejdete, můžete sáhnout po levnější verzi za 6 890 korun.

Jak se vám líbí nové hodinky Garmin Lily 2?

Zdroj: AndroidAuthority, Garmin

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)