Garmin Instinct jsou chytré hodinky, které snesou tvrdé zacházení

Odolné hodinky Garmin Instinct

Garmin oznámil nový model chytrých hodinek nesoucí jméno Instinct. Výrobce se chlubí vojenským standardem odolnosti. Garmin Instinct tak snesou i to nejtvrdší zacházení a zároveň je můžete vzít i do bazénu.

Hodinky Garmin Instinct milují extrém

Instinct je nová řada chytrých hodinek od Garminu, splňující vojenský standard MIL-STD-810G. Robustní pouzdro zaručuje vysokou odolnost k mechanickému poškození a voděodolnost do 100 metrů. Hodinky podporují hned tři navigační systémy: GPS, Galileo a Glonass. Ty doprovází náměrový kompas s barometrickým výškoměrem. Hodinky vám mohou změřit váš srdeční tep a též zastoupí i sport tracker. Výrobce zmiňuje podrobné měření sportovní aktivity např. při běhu, jízdě na kole, plavání, lyžování a dalších.

Hodinky podporují dva bezdrátové formáty k přenosu dat. Typický Bluetooth pro připojení s vaším telefonem a úsporný ANT+ pro komunikaci s ostatními sportovními čidly. Po propojení s telefonem vás Garmin Instinct zvládnou upozornit na příchozí volání, sms nebo naplánované schůzky. Celkové rozměry činí 45 x 45 x 15,3 mm a váží 52 gramů. Oproti dražšímu modelu Fénix, nemají WIFI, nepodporují bezkontaktní platby Garmin Pay a jejich displej zobrazuje informace pouze ve stupních šedi, protože je jen monochromatický. Výdrž na jedno nabití je dle výrobce 14 dní. Při aktivní navigaci pak 16h.

Garmin Instinct chytré GPS hodinky s výdrží

Garmin Instinct chytré GPS hodinky s výdrží

Garmin Instinct už najdete i v našich obchodech s cenou 7990 Kč. Vybrat si můžete ze třech barevných variant – černé, oranžové a světle šedé.

Líbí se vám odolné hodinky Garmin Instinct? Považujete jejich cenu za adekvátní? 

Zdroj: theverge.com

Jiří Řáha
O Autorovi - Jiří Řáha

Mým první telefonem byl, dnes již pravěký, Ericsson r310s s obrovskou anténou ve tvaru žraločí ploutve na vrchu zařízení. Následovala téměř dekáda telefonů od Nokie.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)