Menu

Garmin Instinct jsou chytré hodinky, které snesou tvrdé zacházení

Garmin oznámil nový model chytrých hodinek nesoucí jméno Instinct. Výrobce se chlubí vojenským standardem odolnosti. Garmin Instinct tak snesou i to nejtvrdší zacházení a zároveň je můžete vzít i do bazénu.

Hodinky Garmin Instinct milují extrém

Instinct je nová řada chytrých hodinek od Garminu, splňující vojenský standard MIL-STD-810G. Robustní pouzdro zaručuje vysokou odolnost k mechanickému poškození a voděodolnost do 100 metrů. Hodinky podporují hned tři navigační systémy: GPS, Galileo a Glonass. Ty doprovází náměrový kompas s barometrickým výškoměrem. Hodinky vám mohou změřit váš srdeční tep a též zastoupí i sport tracker. Výrobce zmiňuje podrobné měření sportovní aktivity např. při běhu, jízdě na kole, plavání, lyžování a dalších.

Hodinky podporují dva bezdrátové formáty k přenosu dat. Typický Bluetooth pro připojení s vaším telefonem a úsporný ANT+ pro komunikaci s ostatními sportovními čidly. Po propojení s telefonem vás Garmin Instinct zvládnou upozornit na příchozí volání, sms nebo naplánované schůzky. Celkové rozměry činí 45 x 45 x 15,3 mm a váží 52 gramů. Oproti dražšímu modelu Fénix, nemají WIFI, nepodporují bezkontaktní platby Garmin Pay a jejich displej zobrazuje informace pouze ve stupních šedi, protože je jen monochromatický. Výdrž na jedno nabití je dle výrobce 14 dní. Při aktivní navigaci pak 16h.

Garmin Instinct už najdete i v našich obchodech s cenou 7990 Kč. Vybrat si můžete ze třech barevných variant – černé, oranžové a světle šedé.

Líbí se vám odolné hodinky Garmin Instinct? Považujete jejich cenu za adekvátní? 

Zdroj: theverge.com

 

RSS (komentáře k článku)