TOPlist

Tyhle Garmin hodinky krásně zlevnily! Mají solární nabíjení a odolné tělo

Garmin Instinct 2X Solar sleva cesko
  • Prodejce elektroniky Datart zahájil slevovou akci MAXI výprodej
  • S krásným zvýhodněním koupíte třeba hodinky Garmin Instinct 2X Solar
  • Dobíjí se sluníčkem a mají odolnou konstrukci s LED svítilnou

Český prodejce elektroniky Datart zahájil svůj MAXI výprodej, v rámci něhož je možné s krásnou slevou ulovit i chytré hodinky Garmin Instinct 2X Solar v bílé barevné variantě. Jejich cena klesla pod hranici 8 500 Kč, kam se za dobu výskytu hodinek na trhu dostala pouze jednou.

Garmin Instinct 2X Solar, jak už napovídá jejich název, podporují solární nabíjení pomocí sklíčka Power Glass. Tuhle vlastnost, kterou určitě ocení každý nadšenec do outdoorových sportů, sdílí například s hodinkami Garmin fenix 7S Pro Glass Solar, jejichž cenu Datart také před nedávnem srazil o několik tisíc.

Dominantou modelu Garmin Instinct 2X Solar je 1,1palcový monochromatický transreflektivní MIP displej. Při koupi však musíte mít na paměti, že obsah na obrazovce nelze ovládat doteky rukou a musíte k tomu využít tlačítka na konstrukci. Ta je mimochodem tvořená polymerem z vyztužené vlákniny a splňuje vojenský standard odolnosti MIL-STD-810, což dokládá, že vydrží i ne zrovna milosrdné zacházení. Dále potěší i certifikace 10 ATM, zajišťující vodotěsnost do hloubky 100 metrů, nebo integrovaná LED svítilna s nastavitelnou intenzitou.

Garmin | Instinct 2X Solar Smartwatch

Garmin | Instinct 2X Solar Smartwatch

Jako u každých Garmin hodinek hrají i tentokrát klíčovou roli sportovní funkce. Přednastavených profilů pro sledování fyzické aktivity je zde pětadvacet, součástí výbavy je pak například i speciální funkce pro HIIT nebo měření odhadované výkonnosti VO2 MAX. Nechybí monitorování životních funkcí, jako jsou kupříkladu srdeční tep a spánek, nebo regenerační asistent. Za samozřejmost lze považovat také možnost bezkontaktních plateb se službou Garmin Pay.

Cena: 8 390 Kč

Používáte chytré hodinky Garmin?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)