Garmin chystá další chytré hodinky. Nechybí nové Vivoactive nebo Vivomove

chystane garmin hodinky

Již brzy rozšíří Garmin flotilu chytrých hodinek. A to rovnou o několik modelů. Díky serveru WinFuture se s předstihem můžeme podívat na Garmin hodinky Venu, Vivoactive 4, Vivomove Style a Vivomove 3. Velice pravděpodobně představení proběhne na nadcházejícím veletrhu IFA 2019.

Nové Garmin hodinky budou představeny již brzy

Nejprve zde máme Garmin Venu, což má být nejdražší model z šesti chystaných hodinek, o kterých se ví. Všimnout si můžete barevného displeje, podpory přehrávání hudby přes Deezer či Spotify, nebude chybět bezkontaktní placení přes Garmin Pay. Samozřejmostí je plno sportovních funkcí, včetně možnosti měření plavání či cyklistiky.

Brzy vyjde i dvojice hodinek Vivoactive 4 a Vivoactive 4s. Hodinky mají podobné funkce jako model Venu. Liší se hlavně velikostí (40 a 44 mm). Mluví se i o GPS. Je velice pravděpodobné, že i Venu má GPS, nicméně v tomto úniku informací se o určování polohy nepíše.

Nových modelů se dočká i řada Garmin Vivomove, což jsou hybridní hodinky, které kombinují elegantní design s analogovými ručičkami a chytré funkce, včetně malého dotykového displeje. Nově se dočkáme Vivomove Style, který bude mít dokonce barevný displej, vyšší rozlišení. Pokud byste chtěli spíše klasické Vivomove s monochromatickým displejem, tak vás potěší určitě informace i Vivomove 3 Sport a 3S. Těm nebude chybět senzor srdečního tepu, měření sportovních aktivit, spánku a dá se očekávat i velká výdrž baterie.

Které Garmin hodinky se vám líbí nejvíce?

Zdroje: gsmarena.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)