TOPlist

Super cena! V Decathlonu koupíte nové Garmin Forerunner 165 o několik stovek levněji

Garmin Forerunner 165 Decathlon
  • Před nedávnem debutovaly sportovní hodinky Garmin Forerunner 165
  • Mají AMOLED displej s tenkými rámečky a spoustu funkcí (nejen) pro běžce
  • Decathlon je má v nabídce o několik set levněji, než je doporučená cena

Garmin poměrně dlouho opomíjel segment levných běžeckých hodinek, až v minulém měsíci konečně uvedl model Forerunner 165, který byl už nějakou dobu předtím zasažen velkými úniky. Hodinky zamířily i do Česka, a to v klasické verzi i Music variantě, která dovede přehrávat hudbu i bez nutnosti připojení k chytrému telefonu. Nyní je můžete u jednoho ze zdejších prodejců pořídit o několik stovek výhodněji.

Garmin Forerunner 165 k nám zamířily se základní cenou 6 990 Kč, nicméně Decathlon je ve svém internetovém obchodě nabízí za pouhých 6 499 Kč v bílo-šedé variantě. Bohužel, zmíněnou Music verzi levněji než za doporučenou cenu 7 990 Kč zatím pravděpodobně neseženete.

Hlavní dominantou hodinek je větší AMOLED displej kulatého tvaru, který měří 1,2 palce a pracuje s rozlišením 390×390 pixelů. Po designové stránce se dočkáváme tenkých rámečků a dvojice ovládacích tlačítek na boku. Výrobce od modelu Forerunner 165 slibuje až 11denní výdrž při standardním používání, avšak pokud bychom se bavili o provozuschopnosti s permanentně zapnutou GPS, hodnota klesá na pouhých 19 hodin.

Garmin Forerunner 165 jako obvykle disponují širokou škálou vychytávek pro sportovce. Funkce Body Battery vám dá přehledné informace o tom, jak je vaše tělo připraveno na následující fyzickou aktivitu. Zohledňuje přitom nedávné tréninky nebo faktory, jako jsou stres či kvalita spánku. Dále pochopitelně neschází speciální režimy pro běžce či AI trenér.

Garmin | Řada Forerunner 165 s AMOLED displejem

Garmin | Řada Forerunner 165 s AMOLED displejem

Cena: 6 499 Kč

Jaké produkty značky Garmin používáte?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)