Nové chytré hodinky Garmin Fenix 6 mají solární nabíjení a skvělou výdrž baterie

gadmin-fenix-6x-pro-solar-predtsaveni

Garmin zásobuje trh stále novými a novými chytrými hodinkami. Řada Fenix patří k těm dražším, ale zároveň jsou plné zajímavých funkcí. Nyní společnost představila model Fenix 6x Pro Solar. Jedná se o první hodinky této značky, které mají solární nabíjení.

Hodinky Garmin Fenix 6X Pro Solar mají skvělou výdrž baterie

Už jen klasická výdrž baterie u těchto hodinek překvapí. Výrobce udává na jedno nabití až 21 dnů, v omezeném režimu až 46 dní. Samotné solární nabíjení ale přidává další 3 dny normálním režimu, 10 dní v omezeném režimu, případně 6 hodin při využívání GPS. Samotný panel pro nabíjení je nad displejem.

Velikost displeje je 1,4 palců a má rozlišení 280 x 280 pixelů. Co se týče výbavy, tak hodinky mají GPS, Glonass i Galileo, dále barometr, výškoměr, senzor srdečního tepu a měření kyslíku v krvi. Přímo na hodinkách si můžete zobrazit navigaci, topografické mapy či mapy sjezdovek. Automaticky rovněž detekují pády.

Garmin: Introducing the fēnix 6 series

Garmin: Introducing the fēnix 6 series

Fenix 6x Pro Solar splňují voděodolnost 10ATM, uvnitř je paměť o velikosti 32 GB, kterou můžete použít třeba na písničky ze Spotify. Samozřejmostí je propojení s telefonem či třeba podpora bezkontaktních plateb s NFC pomocí Garmin Pay. Samotné tělo hodinek je vyrobeno z titanu, k dispozici bude i pásek z titanu. Jedná se o ultimátní chytré hodinky, nicméně pořádně si za ně musíte připlatit. Garmin je začíná prodávat za částku 1 150 dolarů, v přepočtu s DPH cca 32 500 Kč.

Jak se vám líbí nové Garmin hodinky?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)