Garmin představil tři nové typy hodinek Fenix. Je libo solární panel?

garmin

Švýcarský výrobce chytrých hodinek Garmin přichází již s šestou generací hodinek Garmin Fenix. Ty přichází hned ve třech modelech – Fenix 6, 6S a 6X, přičemž hlavní pozornost je upřena zejména na poslední jmenované, které bude možné zakoupit se solárním panelem, který nám bude hodinky dobíjet.

 

Solární panel je transparentní, takže nebude šance poznat, že tam nějaký je. Nachází se nad 1,4″ displejem, který nese rozlišení 280 × 280 pixelů. Panel neslouží hodinkám k tomu, aby je nabíjel do 100 %, ovšem může jim celkem razantně prodloužit životnost. Společnost hovoří až o třech dnech, přičemž baterie obstará výdrž 21 dní. Celkově se tak dostaneme na příjemných 24 dnů, což je jistě příjemné. Nabíjet hodinky pomalu jednou za měsíc? Fajn záležitost.

Garmin Fenix 6 Review: 16 New Things To Know (Base/Pro/Solar)

Garmin Fenix 6 Review: 16 New Things To Know (Base/Pro/Solar)

Hodinky Garmin Fenix 6 míří hlavně do sportovního segmentu. K dispozici bude detailní záznam z plavání, lyžování, běhu či podrobné navigování terénem. Kromě sportu se však můžeme těšit na klasické aplikace, jako Spotify, Amazon Music, Deezer nebo Garmin Pay. Na hodinkách je rovněž přítomen snímač tepové frekvence a monitorování okysličení krve. Celé propojení s telefonem je skrz Wi-Fi a Bluetooth. Za základní variantu Garmin Fenix 6S zaplatíme 599 dolarů, přičemž si hodinky lze dosti individuálně nakonfigurovat přímo na stránkách výrobce. Vrcholem pak může být model 6X Pro se solárním panelem a titanovým páskem, které vyjdou na 1 199 dolarů.

Zkoušeli jste někdy Garmin hodinky?

Zdroj: techradar.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)