TOPlist

Garmin Enduro 2 kombinují AMOLED displej a skvělou výdrž. Kolik za ně v Česku zaplatíme?

garmin enduro 2

Společnost Garmin, která se soustředí primárně na nositelnou elektroniku právě představila novou generaci chytrých hodinek Garmin Enduro. Původní model zamířil na český trh loni v únoru a tak se přibližně po roce a půl můžeme těšit na novou verzi. Řada Enduro se vyznačuje dlouhou výdrží baterie, ale také hromadou funkcí a mimo jiné i vysokou cenou. Tak se pojďme podívat, co novinka umí.

Hodinky jsou tvořeny z titanu, jmenovitě zadní strana a rámeček. Pouzdro je pak tvořeno z polymerových vláken pro větší odolnost. Dominantou je pak 1,4palcový AMOLED displej s rozlišením 280 x 280 pixelů. Počítat můžeme rovněž se safírovým sklem, aby přežily i nějaký ten škrábanec. Stejně tak je díky voděodolnosti 10 ATM nerozhodí ani voda. Z výbavy stojí za zmínku 32GB úložiště, do kterého lze nahrát přibližně 2 000 písniček, ale také Wi-Fi, Bluetooth, GPS či podpora Garmin Pay díky NFC.

Garmin Enduro 2 In-Depth Review: Tested to the Limit!

Garmin Enduro 2 In-Depth Review: Tested to the Limit!

Garmin vsadil na svůj snímač Elevate v4, který snímá srdeční tep, ale také SpO2, spánek či stres. Hodinky umí sledovat vaší kondici a pro večerní sportovce nechybí ani LED svítilna. V režimu chytrých hodinek vydrží až 34 dní, se zapnutým solárním nabíjením se pak pochopitelně znatelně zvýší. Jestliže by vám stačil tzv. expediční režim, pak vám vydrží klidně půl roku. V tuto chvíli jsou k objednání na oficiálním webu a to za cenu 26 990 Kč.

Jak se vám líbí nové hodinky Garmin?

Zdroj: Garmin

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)