Galerie HTC: aktualizace přináší prolínání obličejů a podporu cloudů

HTC-Gallery-app

Galerie HTC je předinstalovaná aplikace a součást nadstavby HTC Sense, která se přednedávnem dostala také do Google Play. Ne snad proto, aby si ji mohli stáhnout také majitelé telefonů jiných značek, ale z důvodu snazší aktualizace této aplikace u stávajících majitelů telefonů nesoucí logo HTC. A že měl tento krok své opodstatnění HTC dokazuje například nedávnou aktualizací této aplikace, která přináší hned několik výrazných novinek.

Tou, pro mnoho uživatelů, nejpodstatnější novinkou je nová, široká podpora cloudových úložišť, jež umožňuje v galerii zobrazovat obrázky také ze služeb jako Dropbox, Flickr, Google Drive nebo Facebook. Zajímavou novinkou je funkce na úpravu fotografií nazvaná Face Fusion. Díky ní můžete kombinovat dvě fotografie různých lidí do jedné. Ke svým fotografiím můžete rovněž přiřazovat klíčová slova a následně je za pomoci takto vzniklých štítků třidit. Zrovna tak budete moci zobrazit štítky a třídit dle nich fotografie z Facebooku a Flickru. Další změny v aplikaci zahrnují již obligátní zlepšení výkonu a stability aplikace.

Pokud si chcete být jisti, že máte aktuální verzi Galerie HTC, ujistěte se o tom skrze Google Play.

HTC Gallery
HTC Gallery

Jak se vám aktualizovaná Galerie HTC líbí?

 

Zdroj: TechnoBufallo.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)