Na Galaxy Watch si brzy přečtete Zprávy Google. Částečně

Galaxy Watch hodinky Wear OS aplikace Zprávy Google

Když se společnost Samsung před časem definitivně rozhodla, že v jejích hodinkách Galaxy Watch namísto prostředí Tizen poběží univerzálnější Wear OS, otevřela se tím mimo jiné cesta k volnějšímu instalování různých aplikací a funkcí. Pochopitelně hlavně těch přímo od firmy Google, se kterou korejský gigant začal spolupracovat i na více frontách. K praktickým nástrojům jako Google Pay (nově Peněženka) nebo Mapy Google se brzy přidá další. Rovnou na zápěstí si budeme moci číst Zprávy Google.

Google News - Daily Headlines
Google News - Daily Headlines

Jak ukazují první vydolované snímky obrazovky, stejnojmenná aplikace nabídne v hodinkách velmi zjednodušenou formu náhledu článků. K dispozici bude nadpis, náhledový obrázek a případně i úvodní část textu. Když tento obsah uživatele na displeji hodinek zaujme, může si jej v kompletní podobě stisknutím tlačítka otevřít na propojeném telefonu.

Aplikace Zprávy Google pro Wear OS zatím není oficiálně v Obchodě Google Play, ale pravděpodobně to nebude dlouho trvat. Podmínkou pro fungování by měla být třetí generace tohoto systému. To v tuto chvíli omezuje dostupnost jen na hrstku modelů včetně těch od Samsungu.

Jak často si čtete Zprávy Google?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)