Chytré hodinky Galaxy Watch Active2 dostanou YouTube aplikaci, přijde i na starší modely

youtube aplikace galaxy watch active2

Nedostatek podporovaných aplikací bývá u nositelné elektroniky společnosti Samsung častým problémem. S představením nejnovějšího modelu chytrých hodinek Galaxy Watch Active2 však korejský gigant tuto absenci částečně napravuje a můžeme se tak těšit na aplikace k sociální síti Twitter a multimediální platformě YouTube.

Nabízí se otázka, zda je vůbec služba pro sledování videí na hodinkách potřebná a využitelná. Myšlenka spočívá v tom, udělat z nositelné elektronicky co možná nejvíc užitečné chytré zařízení. V co nejmenší míře závislé na mobilním telefonu. V rámci aplikace YouTube pro hodinky Galaxy Watch Active2 a později i další modely tak můžete vyhledávat videa, přehrávat přes celý displej a poslouchat zvuk pomocí reproduktoru, pokud je k dispozici.

Aplikace YouTube bude uvolněna pro Galaxy Watch Active2 v průběhu září. Dočkat by se jí měly také starší modely, prozatím však není k dispozici jejich oficiální seznam, ani bližší časové informace. Dá se však předpokládat, že by YouTube na svých hodinkách mohli využívat majitelé Samsung Galaxy Watch, Gear Sport, Gear S3. Aplikace překvapivě nepochází z dílny Googlu, nýbrž je vytvořena přímo Samsungem, může se tak trochu lišit od YouTube aplikace, na kterou jsme zvyklí z telefonu.

Přijde vám aplikace YouTube v Galaxy Watch užitečná?

Zdroj: 9to5Google

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)