Samsung Galaxy S10 dostává novou aktualizaci. Co přináší?

galaxy s10 software update

Samsung začal vypouštět další měsíční aktualizaci pro řadu Galaxy S10 a přinesl nové funkce, které jsou dodnes dostupné pouze v nejnovějším Galaxy Note 10. Asi největší novinkou je přepracovaná aplikace Galerie, která nyní umožňuje vyhledávání dle klíčových slov. Dále přibyl automatický hotspot či AR Doodle.

Nová aktualizace aplikace Galerie zabere přes 200 MB a obsahuje vlastní AI Engine. Ten se postupně dovídá, co že se na vašich fotografiích vlastně nachází a následně vám umožní vyhledávat je pomocí klíčových slov. Nejedná se o novou funkci, ovšem v Galaxy S10 ji nalezneme poprvé. Můžeme použít slova jako kočka, pes, příroda, ale můžeme psát také konkrétní místa či barvy, a Engine by měl být schopen fotografii vyhledat.

Vylepšení se dostalo také na Wi-Fi, která nyní disponuje funkcí Auto Hotspot. Ta umožňuje automatické připojení Samsung zařízení k vašemu hotspotu, pokud se nachází na stejném účtu. V notifikačním centru se následně objeví kolonka “Média a zařízení”, která vám zobrazí všechna zařízení, která jsou párována s vaším telefonem. Samsung přináší také novou verzi systému DeX, která je lépe uzpůsobena pro úpravu videí.

Dostali jste už novou aktualizaci na váš Galaxy S10?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)