TOPlist

Fotopast z LIDLu propojíte s mobilem, teď je o 1 500 Kč levnější. Kde je háček?

fotopast lidl sleva
  • V internetovém obchodě Lidlu seženete spoustu zajímavé elektroniky
  • Součástí katalogu je například fotopast, kterou lze propojit s mobilem
  • Její cena z původních 3 499 Kč klesla na 1 999 Kč, ale má to háček

Lidldelší dobu prodává fotopast WK 8 B4, kterou lze propojit s chytrým telefonem. Po produktech chytré domácnosti, elektrokolech či sluchátkách se tak jedná o jeden z mnoha zajímavých kusů elektroniky, který si v internetovém obchodě tohoto známého prodejce můžete dopřát. Teď je navíc o 1 500 Kč levnější, namísto původních 3 499 Kč vyjde jen na 1 999 Kč.

Je zde ale drobný háček. Pokud byste si nyní otevřeli stránku fotopasti přímo v e-shopu, žádnou slevu byste neviděli. Abyste ji tedy mohli pořídit za zvýhodněnou cenu, je nutné nainstalovat si mobilní aplikaci Lidl Plus a aktivovat speciální kupón, který je platný do konce týdne. Bohužel, maskáčové barevné provedení je momentálně vyprodané, k dispozici je pouze šedá varianta.

LIDL fotopast sleva

Lidl Plus
Lidl Plus

Fotopast WK 8 B4 dovede pořizovat záběry v rozlišení až 3840×2160 pixelů, statické snímky pak fotí ve formátu JPG s rozlišením až 8 Mpx. Obraz automaticky snímá ve dne i v noci, přičemž ve tmě pracuje s infračervenými LED světly. Nutné je dále zmínit přítomnost pohybového senzoru s dosahem až do 20 metrů, integrovaný mikrofon či stupeň krytí IP54, zajišťující odolnost proti nepříznivému počasí.

Nejzajímavější na této fotopasti pravděpodobně bude fakt, že ji lze snadno propojit s chytrým telefonem pomocí aplikace a Wi-Fi, díky čemuž je možné snadno stahovat pořízená videa a obrázky. Podle výrobce dokáže model WK 8 B4 vydržet až 8 měsíců v pohotovostním režimu, o běžné výdrži se ale nezmiňuje. Součástí balení je microSD karta s 8GB kapacitou, adaptér microSD na SD, upevňovací řemínek, USB kabel a 8x AA alkalická baterie Tronic.

Cena: 1 999 Kč (s aplikací Lidl Plus)

Koupili už jste si něco z e-shopu Lidlu?

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)