Fotomobil vivo X90 Pro zaujme výbavou i výkonem

Vivo X90 Pro (Square)

Komerční článek

Nová vlajková loď společnosti vivo – smartphone vivo X90 Pro – představuje to nejlepší, co je v současnosti na trhu fotomobilů k dispozici. Kromě mimořádných fotografických schopností nabídne i skvělý výkon a další prvky pro pohodlné používání.

Nový vivo X90 Pro je doslova splněným snem všech nadšenců do mobilní digitální fotografie, který staví na silných stránkách svého předchůdce v oblasti fotografování a natáčení při slabém osvětlení a v noci. Hlavním tahákem jeho výbavy je dosud největší jednopalcový upravený obrazový snímač IMX989 s vysokou světelností f/1,75. Doplňuje ho 50Mpx portrétní a 12Mpx ultra široký fotoaparát spolu s dalšími doplňkovými senzory pro co nejlepší kvalitu každého záběru. Celou sadu, která je umístěna v jednom velkém oku na zadní straně telefonu, chrání před poškozením odolné sklo Corning Gorilla Glass.

Ve spolupráci se společnosti ZEISS vznikla celá řada doplňkových funkcí a nastavení uživatelského rozhraní fotoaparátu, se kterými máte téměř neomezené možnosti focení a natáčení videa. Za zmínku stojí například speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, funkce Zero-Shutter-Lag Motion Snapshot pro dokonalé zmrazení pohybu nejen u záběrů ze sportovních utkání nebo kreativní efekty ZEISS Cine-flare Portrait či ZEISS Miniature Effect.

Všestranně výkonný a vždy připravený do akce

Nový vivo X90 Pro je prvním chytrým telefonem v Evropě, který je vybaven platformou MediaTek Dimensity 9200. Tato efektivní čipová sada umožňuje ve spojení s čipem vivo V2 novému smartphonu vivo X90 Pro dosáhnout v benchmarku AnTuTu skóre až 1,26 milionu. Toto spojení přináší kromě vyššího výkonu také nižší spotřebu energie v porovnání s předcházející generací a zároveň zlepšuje grafický výkon telefonu.

Právě výkon grafiky v kombinaci s funkcí Ray Tracing a 120Hz obnovovací frekvencí 6,78palcového OLED displeje poskytuje vynikající základ pro všechny uživatele, kteří si rádi zahrají hry i na mobilu. Mírně zakřivená plocha displeje je vyladěna tak, aby poskytla co největší pohodlí a nejvěrnější vykreslení barev. Displej je navíc vyrobený z nového luminiscenčního materiálu, který účinně redukuje modré světlo pro ochranu vašich očí i při dlouhém používání. vivo X90 Pro Lifestyle

Pro bezproblémový chod telefonu i při vysokém výkonu je důležitý také systém chlazení. Celková chladící plocha telefonu se skládá ze struktury až 24 vrstev pro odvod tepla z procesoru do rámu telefonu, takže se nemusíte bát přehřívání vnitřních komponent.

Zcela nové úrovně dosahuje vivo X90 Pro také v rychlosti nabíjení díky zapojení 120W Dual-Cell FlashCharge. V rychlém režimu nabíjení znovu získáte 50 % energie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut. Smartphone také podporuje známé 50W bezdrátové nabíjení FlashCharge, které bylo představeno u loňského modelu X80 Pro.

Atraktivní cena 

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací naleznete na www.vivo.com  nebo na IG vivo_czech

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)