Fotoaparát Google 8.1 míří do starších Pixelů. Včetně jedné super funkce

Fotoaparát Google 8.1 starší Pixely

Google začal do starších Pixel telefonů posílat aktualizaci své fotografické aplikace na verzi 8.1. Tedy na tu, kterou doposud disponovaly jen nový Pixel 5 a Pixel 4a 5G která v sobě obsahuje několik zajímavých funkcí. Patří mezi ně například poutavý “cinematic pan” mód pro natáčení videa. Záběry pořízené přes tuto funkci jsou zpomalené na poloviční rychlost a bez zvuku. Vyvolávají pak dojem pokročilejší filmařiny. Současně s tímto módem má Fotoaparát Google 8.1 pro starší Pixely také změněné ovládací prvky.

Google Pixel 5 Cinematic Pan

Google Pixel 5 Cinematic Pan

Aktualizace na novou verzi vyrazila přímo přes Obchod Play. Zdá se ale, že zatím jen pro omezené množství uživatelů Pixelu 4 XL. Podle posledních informací se updatu zatím dočkali jen majitelé telefonů Pixel 4 XL a Pixel 4. Budou mít varianty Pixel 4a a starší mobily od Googlu smůlu? Snad ne. V kódu aplikace se nachází info, že by měla být kompatibilní dokonce i s Pixely 2 a 2 XL. Tak uvidíme. Někteří uživatelé už zkoušeli Fotoaparát Google 8.1 pro jiné starší starší Pixely zajistit instalací “bokem”, ale doposud se jim to nepodařilo.

Google Camera
Google Camera

Co říkáte na nový cinematic pan?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)