Nová edice hodinek Fossil Gen 6 přináší Wear OS 3 i parádní vzhled

wear os hodinky fossil

Původní Fossil Gen 6 byly představené už v srpnu 2021, od té doby však firma vydala několik speciálních edicí. Mezi ty nejnovější patří Fossil Gen 6 Wellness Edition, která je zaměřená na zdraví, ale mimo to disponuje také operačním systémem Wear OS 3. Po Galaxy Watch a Pixel Watch jde tedy o další hodinky s novým systémem od Googlu.

Začít můžeme ale od jemného 1,28palcového AMOLED panelu s rozlišením 416 x 416 pixelů a funkcí Always-On. Pod kapotou pak tiká čip Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ v kombinaci s 1 GB RAM a 8GB úložištěm, které využijete pro hudbu a aplikace. Co se týče senzorů a sledování zdravotních funkcí, nechybí samozřejmě monitorování srdečního tepu, SpO2, spánku či stresu.

Fossil Gen 6 Wellness Edition

Pokud rádi sledujete zdravotní a sportovní aktivitu, oceníte aplikace Wellness App, kterou Fossil přinesl právě do této verze a není jasné, zda se objeví i v těch starších. Spolu s tím se pojí také exkluzivní ciferník Wellness Gauge, který si na jiné hodinky Fossil nedáte. K dispozici jsou pouze v jedné 44mm variantě ve stříbrné, růžově zlaté a černé barvě. Cena je stanovena na 299 dolarů, což je asi 7 500 korun. Jde tedy přinejmenším o zajímavého konkurenta k hodinkám od Googlu a Samsungu.

Jak se vám líbí hodinky Fossil?

Zdroj: Android Authority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)