Fossil Gen 6 s Wear OS se blíží. Přijdou již za pár hodin

Fossil Gen 6 datum představení Wear OS

Společnost Fossil začala na svém webu a přes sociální sítě lákat na představení nových chytrých hodinek Fossil Gen 6. Očekávaná dvojice různě velkých modelů by měla navázat na úspěšnou sérii Gen 5 z roku 2019 a vylepšenou verzi Gen 5 LTE z letošního ledna. Pozvánka s odpočtem lákala ještě před pár hodinami na datum 30. srpna, na webu je nyní možnost přihlásit se k odběru novinek přes e-mail.

Krátké teaser video pak poskytuje několik záběrů na samotné hodinky. Máme možnost vidět celokovové robustní tělo i řemínek, nicméně dá se očekávat i možnost jeho vyměňování. To potvrzují i dříve odhalené obrázky. Nový model, který by měl přijít ve velikostech 42 a 44 milimetrů, bude mít na boku tři tlačítka (vč. jednoho otočného) a dominovat mu bude displej s lehce zakřivenými okraji. Hodinky poběží na Wear OS, bylo ovšem potvrzeno, že nepůjde o nejnovější verzi 3.

Další tipy či úniky mluví o 1.28″ OLED displeji, který bude mít v obou modelech rozlišení 416 x 416 pixelů, vlastním GPS modulu, měření SpO2. 8GB RAM a zhruba jednodenní výdrži v běžném režimu. Cena se odhaduje na rozmezí 300 – 330 dolarů, takže 6 500 – 7 200 Kč.

Co říkáte na design nových Fossil Gen 6?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)