Velké slevy: ukažte jaký jste trenér ve hře Football Manager 2021

Football Manager 2021 ve slevě na Google Play

Fotbalové EURO 2020 nám již odstartovalo. Jenže co když jste správný fotbalový fanatik a zrovna se nehraje žádný zápas? Zkrátit chvíli si můžete hrou Football Manager 2021 Touch či Football Manager 2021 Mobile. Obě dvě hry jsou totiž na Google Play ve velice zajímavých slevách.

Football Manager 2021 ve slevě na Google Play

Ten, kdo někdy hrál alespoň jeden díl ze série Football Manager na počítači moc dobře ví, jak je tento koníček časově náročný. Trénováním zabijete klidně půl dne a pokud máte na hraní čas třeba jen hodinku denně, nemá ani smysl se do takto propracované hry pouštět. To si raději dejte FIFU. Jenže SEGA představila nedávno dva nové tituly – Football Manager 2021 Touch, který je dostupný na Android tabletech, iPadech, Windows, Xbox Series a Nintendo Switch a Football Manager 2021 Mobile, který je dostupný na telefonech s Androidem a iOS.

What is the Difference between FOOTBALL MANAGER 2021 and TOUCH

What is the Difference between FOOTBALL MANAGER 2021 and TOUCH

Football Manager 2021 Mobile
Football Manager 2021 Mobile
Football Manager 2021 Touch
Football Manager 2021 Touch

Football Manger 2021 Touch přináší většinu výhod z PC verze, ovšem není tak časově náročný (sezónami procházíte rychleji) a nabízí zápasy z 3D pohledu. Verze Mobile nabídne pouze 2D a je značně ořezanější co se týče taktik a dalších důležitých aspektů. Je však dobře uzpůsobena tak, aby se pohodlně hrála na telefonech. Snad nikdo neočekává že budete u telefonu sedět několik hodin v kuse. Záleží tak na vašich preferencích, jakou verzi zvolíte. Verze Touch je nyní na Google Play z původních 499 Kč ve slevě na 280 Kč, verze Mobile pak z 229 Kč na 129 Kč.

Jaké sportovní hry hrajete?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)