Fiverr: Jak snadno a poctivě vydělat peníze v Android aplikaci?

Fiverr

O podobné lživé tvrzení čas od času na internetu zakopnete a pravděpodobně mu ani nevěnujete přílišnou pozornost. Samozřejmě děláte dobře a masáž o bezpečnosti a podvodech z různých mediálních zdrojů zafungovala na výbornou. Co kdyby však bylo možné skrze Android aplikaci opravdu vydělávat? Bez oplétaček, bez složitého výběru vydělaných peněz a bez prostředníka v podobě vývojáře aplikace, přes kterého by peníze tekly? Taková možnost opravdu existuje a říká si Fiverr.

Fiverr nabízí skutečný výdělek – stačí něco umět

Hned na začátek musíme upozornit, že celá aplikace je v angličtině a její znalost pro možnost obchodování je zcela nezbytná. Součástí komunity však může být úplně každý, kdo dokáže nabídnout ostatním něco zajímavého. Fiverr je totiž jakýmsi zprostředkovatelem mezi vámi a potencionálním zákazníkem, který se zejména ve Spojených státech zaběhl nad očekávání rychle.

Princip je jednoduchý: nabídnete ostatním jakoukoli službu – opravdu jakoukoli – a standardně za ni budete poptávat právě 5 dolarů. Je to zaběhlá uživatelská sazba, na níž lze následně stavět další přídavky a vyšší peněžní odměny kompenzující náročnost čehokoli, co se rozhodnete dělat.

Nabídka je opravdu pestrá a benefitují z ní jak prodejci, tak potenciální kupci. Mezi častými službami neboli “gigs” se vyskytuje například grafický design, pomoc s WordPressem, překladatelství z různých jazyků, online marketing nebo třeba kreslení portrétů, obrázků, nahrávání hudebního podkladu i rada do života. Dobře si vede i kategorie poněkud bizarnějších počinů, mezi které patří i rozstřelení jakéhokoli předmětu vzduchovkou na přání nebo vyrytí libovolného nápisu na banán. Ano, skutečně i do těchto věcí lidé investovali svých 5 dolarů. Do zprávy na banánu dokonce šestkrát.

Jak být na Fiverr úspěšný?

Pokud se rozhodnete zužitkovat své dovednosti a trochu si přivydělat, je dobré vědět, že Fiverr vyžaduje spoustu péče. Tvorbě panelu je třeba věnovat dostatek pozornosti, vyplnit všechna důležitá pole včetně popisu činnosti, za jak dlouho ji budete moci zájemci doručit a další podstatné informace, které by měli potencionální zákazníci vědět. Integrovaný messenger pomůže s aranžováním zakázky. Také je třeba svou nabídku neustále kontrolovat a být v aplikaci aktivní, Fiverr není k neangažujícím se účtům příliš shovívavý – eliminuje tak potencionální podvodníky a zaručí, že si neobjednáte službu od někoho nedostupného.

Převod vydělaných peněz

Pokud se vám podaří vydělat svých prvních pět babek, po dokončení objednávky je bez problémů převedete na svůj PayPal účet. Převod je možné uskutečnit i přes banky, PayPal je však jedinou alternativou pro výběr, která je zdarma pro všechny. Dále je pak možné peníze pohodlně převést na českou měnu a přeposlat na účet. Nejste limitováni výší částky, je však nutné počkat dva týdny po uskutečnění objednávky, aby byla uznána jako platná. Poté budou peníze připsány na váš Fiverr účet a jsou vaše.

Nebojte se nakupování

Jestliže chcete spíše využít zajímavých nabídek startujících vždy v přepočtu na 123 korunách, stačí intuitivně v systému zadat objednávku – pozorně si však přečtěte popis vybrané služby, někteří prodejci vyžadují kontakt předem, abyste se domluvili na podmínkách. Skrze Fiverr zprávy lze posílat i libovolné přílohy a vše zaplatíte pohodlně opět přes PayPal. Po obdržení objednávky je nutné udělit prodejci hodnocení.

Závěr

Fiverr je absolutně legitimní místo, které nyní slouží spoustě lidem i jako hlavní zaměstnání. Je to ověřená a fungující služba se silnou podporou ze strany vývojářů a věrným zástupem šikovných lidí, kteří jsou v zužitkování i nemožného velmi kreativní a úspěšní. Ať už chcete v aplikaci Fiverr jen tak brouzdat nebo aktivně vydělávat a nakupovat, určitě neprohloupíte. Fiverr má i své oficiální webové stránky, které fungují stejně jako aplikace.

Fiverr - Freelance Service
Fiverr - Freelance Service

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)