Fitbit zavádí sledování stresu do dalších svých hodinek a náramků

Fitbit měření stresu Versa 3 2 Luxe Charge 4 Inspire 2

Společnost Fitbit zpřístupňuje do dalších modelů svých chytrých hodinek a náramků jednu významnou zdravotnickou funkci. Je jí “stress management” neboli dohled nad daty z měření a analýz ke stresu. Nástroj byl zaveden společně s loňským uvedením hodinek / náramku Fitbit Sense. Teď míří do širšího portfolia přístrojů této značky. Pokročilé sledování a vyhodnocování těchto metrik je (nebo velmi brzy bude) možné provádět prostřednictvím dalších pěti modelů. Měření stresu dostávají Fitbit Versa 3, Versa 2, Luxe, Charge 4 a Inspire 2.

novinka Fitbit Luxe móda

Kompletní přehled o všech datech a také podrobné výpočty budou mít k dispozici prémioví uživatelé Fitbit systému. Ti neplatící dostanou pouze souhrnné skóre za posledních 24 hodin. Potenciál analyzování stresových situací tkví nejen v záznamu data, ale také v možnosti vyzvat nositele chytré elektroniky k pauze či krátkému cvičení. Nejčastěji dechového či jinak relaxačního. Měření a vyhodnocování hladin stresu si teď mohou vyzkoušet i majitelé hodinek či náramků Fitbit Versa 3, Versa 2, Luxe, Charge 4 a Inspire 2.

Už jste na nositelné elektronice tuto funkci zkoušeli? Líbí se vám?

Zdroj: wareable

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)