Fitbit má nové chytré náramky: Koupit vám je může pouze zaměstnavatel nebo pojišťovna

fitbit inspire

Společnost Fitbit v tajnosti představila nové chytré náramky Inspire a Inspire HR. Zajímavé je na nich to, že si je pravděpodobně nekoupíte v normálním obchodě. Ale bude vám přiřazen. A to buď od vašeho zaměstnavatele nebo pojišťovny.

Fitbit Inspire a Inspire HR: Chytré náramky, které si nekoupíte

Nové chytré náramky budou k dostání pouze přes firmy nebo společnosti. Jde například o společnosti, které chtějí, aby byli zaměstnanci aktivní a podporují zdravý životní styl. To náramek dokáže ohlídat perfektně, navíc se budou moct využívat komunitní prvky, například soutěže mezi zaměstnanci apod.

fitbit inspire hr

Je ale rozhodně škoda, že náramky nejsou k dispozici i veřejnosti. Mohly by zaplnit díru na trhu s levnějšími fitness trackery, kde Fitbit proti konkurenci zatím zaostává. Spekuluje se nad tím, že pro normální uživatele budou dostupné v dubnu. Základní verze náramku Inspire umí sledovat aktivitu, spánek, kalorie a můžete si zobrazovat notifikace z telefonu. Dražší Inspire HR přidává podporu GPS a sledování srdečního tepu.

Ceny náramků nebyly zveřejněny, víme pouze to, že jde o nejlevnější produkty Fitbitu. Finální cena se bude pravděpodobně odvíjet i od smlouvy, kterou společnosti s Fitbitem uzavřou. V minulosti už jsme mohli u některých společností vidět, že zaměstnancům nabízí benefit v podobě Apple Watch. Tyto chytré hodinky ale nejsou zrovna levnou záležitosti, řešení od Fitbitu by tak firmy nemuselo stát tolik peněz.

Jak se vám líbí chytré náramky Fitbit Inspire?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)