Fitbit Charge 4 dostává velký update, který přináší spoustu novinek

fitbit charge 4 aktualizace update

Fitbit Charge 4 dostává další důležitý update. Zatímco ten předchozí byl zaměřený především na polohu, tento se soustřeďuje na zdraví. Náramek Fitbit Charge 4 nyní zobrazuje hodnoty SpO2 senzoru přímo na displeji náramku. Co dalšího můžeme čekat?

Fitbit Charge 4 dostává update

K dispozici je také nový ciferník a náramek nově dokáže sledovat teplotu vaší pokožky, což se může v dnešní době hodit více než kdy předtím. Skvělou zprávou také je, že společnost zpřístupnila svůj Health Metrics pro ty, kteří mají Charge 4, Versa 2 či Inspire 2 zcela zdarma. Dříve k tomu bylo zapotřebí Fitbit Premium, což nyní neplatí.

Tune into your body with the Health Metrics Dashboard

Tune into your body with the Health Metrics Dashboard

Fitbit
Fitbit

Sice si zobrazíte údaje pouze za poslední týden, což ale bude většině uživatelů stačit. Pokud byste chtěli starší údaje, budete muset stále zaplatit. Aplikace Fitbit nyní také pomáhá sledovat hladinu glukózy, což ale musíte zadávat ručně. Žádné zařízení z portfolia značky to totiž zatím meřit neumí.

Jaký Fitbit používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)