Do náramku Fitbit Charge 4 míří super update. Pomůže spánku i baterii

aktualizace Fitbit Charge 4

Populární náramek Charge 4 od společnosti Fitbit dostává v těchto dnech velmi zajímavou aktualizaci. Nese v sobě několik praktických novinek, které ocení sportovci i uživatelé zdravotních funkcí. První novou věcí je příchod dynamické GPS. Ta zajistí zjišťování polohy z mobilního telefonu, jestliže je v blízkosti náramku. V takovém případě se pak nemusí nutné vybíjet náramek při použití GPS zabudované. Poslední aktualizace pro Fitbit Charge 4 přináší také nový režim “Smart Wake” pro vestavěný budík. Ten bude reagovat na spánkovou fázi uživatele a probudí jej ve vhodný čas tak, aby byl proces co nejpříjemnější. Využije při tom třicetiminutového prostoru před nastaveným časem.

nový náramek Fitbit Charge 4

Současná aktualizace náramku Fitbit Charge 4 má v sobě i novou položku pro nastavení displeje. Přibude možnost “Screen Time Out”, se kterou půjde zvolit, jak dlouho má být displej rozsvícený po probuzení. Jde o malý detail, ale z naší zkušenosti víme, že často velmi důležitý. Uvedené novinky má v sobě firmware s označením 1.96.29. Můžete ho stahovat přímo skrze Fitbit aplikaci.

Fitbit
Fitbit

Máte tento náramek? Líbí se vám novinky?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)