Odpočiňte si od notifikací: Facebook dostane tichý režim

facebook tichý režim

Facebook uznává, že je důležité si odpočinout od sociálních sítí nejen kvůli tomu, abychom trávili více času s rodinou či více pracovali, ale abychom také chránili naše duševní zdraví. Z tohoto důvodu je do aplikace přidán nový tichý režim. Jedná se o časovač, který vám pomůže omezit čas na Facebooku. Můžete si sami vybrat, od jaké hodiny nechcete být rušeni, či si nastavit vlastní čas.

Pokud se Facebook pokusíte otevřít v době tichého režimu, zobrazí se vám připomínka, že máte tichý režim aktivní. Facebook se k tomuto kroku rozhodl nejen kvůli uživatelům, ale také kvůli sobě. Netflix, TikTok ale třeba také YouTube jsou prvními službami, které jsou nuceni snížit kvalitu obsahu. Mimo to se však samozřejmě zvýšilo používání aplikací Facebook, Messenger, Instagram či WhatsApp, jelikož je lidé používají, aby lidé zůstali v kontaktu se svými blízkými.

facebook tichý režim

Možná právě kvůli tomu Facebook přidal tento časovač. Připomínáme však, že limity lze nastavit nativně v Androidu pomocí časových limitů pro aplikace. To se hodí obzvlášť v dnešní době, kdy spousta z nás pracuje z domova.

Zkusíte tichý režim v aplikaci Facebook?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)