TOPlist

Hledáte životní lásku? V ČR dnes začala fungovat Facebook Seznamka

Facebook Seznamka ČR

Hledáte marně životní lásku, se kterou byste strávili ideálně zbytek života? Nebo jen krátkou známost? Tak i onak, pravděpodobně jste už slyšeli o aplikacích jako Tinder. A možná jste zaznamenali také informaci o tom, že vlastní seznamovací prostředí chystá také Facebook. Největší sociální síť světa jej testovala v minulých měsících v několika vybraných regionech a nyní přichází finálně i do Evropy, tedy i k nám. K dnešnímu dni začíná v ČR fungovat Facebook Seznamka (Facebook Dating).

Sociální síť chce lidem pomoci hledat smysluplné vztahy na základě věcí, které mají společné. Například zájmy, události a skupiny. Od samotného spuštění Facebook Seznamky přeskočila jiskra už mezi více než 1,5 miliardou lidí. Doposud byla dostupná ve 20 zemích. Facebook Seznamka i v ČR nabídne speciální rozhraní v rámci kterého si může uživatel v několika jednoduchých krocích vytvořit svůj vlastní profil. Nejde o stejný profil jako na klasickém Facebooku.

Facebook Seznamka ČR vytváření profilu

Mezi klíčové funkcionality Facebook Seznamky patří:

  • Příběhy (Stories): Příběhy umožní v rámci Seznamky sdílet momenty vašeho každodenního života a navázat tak smysluplné spojení s někým, kdo má stejné zájmy. Pokud se rozhodnete sdílet svůj Facebookový nebo Instagramový Příběh na svůj profil na Facebook Seznamce, můžete všem ukázat (spíše než o tom vyprávět) kdo doopravdy jste. Můžete se tak lépe poznat ještě před tím, než se dáte dohromady.

Facebook Seznamka ČR stories

  • Tajný favorit (Secret Crush): Funkce Tajný favorit vám umožní prozkoumat potenciální vztahy s lidmi, které již znáte z Facebooku nebo Instagramu. Facebook Seznamka vám nebude nabízet randění s vašimi přáteli na Facebooku, ale pokud se rozhodnete využít funkci Tajný favorit, můžete si vybrat až devět svých přátel z Facebooku. Nebo sledujících na Instagramu, o které máte zájem. Pokud si vás i oni do tohoto tajného seznamu přidají, je to shoda! Jestli ale osoba, o kterou máte zájem nepoužívá Facebook Seznamku, nevytvoří si seznam Tajných favoritů nebo vás na tento seznam nedá – nikdy se nedozví, že byli vaším tajným favoritem.

tajný favorit

  • Události a skupiny: Můžete si zvolit, zda chcete na Facebook Seznamce vidět osoby s podobnými zájmy. A to díky přidání vašich Facebookových události a skupin. Takže pokud hledáte dalšího milovníka psů, můžete vidět ostatní uživatele Seznamky, kteří jsou s vámi ve stejných skupinách pro majitele mazlíčků.

instagram příspěvky

  • Virtuální rande: Máte s někým na Seznamce shodu a jste připraveni na první společný video chat? Facebook přináší novou funkci, díky které můžete spustit video chat se svým protějškem jednoduchým kliknutím na ikonku videa. Seznamka pošle protějšku pozvánku. V momentě, kdy ji přijme, vás připojí do společného videohovoru. Díky tomu se budete moci vzájemně lépe poznat. Před začátkem videohovoru bude zobrazeno jen vaše křestní jméno a fotografie ze Seznamky.

Na jakém místě byste hledali ideálního partnera/ku?

Zdroj: TZ Facebook

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)