Messenger hlásí 3 užitečné novinky. Která vás potěší nejvíc?

Facebook Messenger nová témata generátor qr kódů panel pro rychlé reakce

Facebook před pár hodinami oznámil tři novinky pro svůj komunikátor Messenger. Konkrétně jeho mobilní aplikaci. Uživatelé se mohou těšit na designové i funkční změny. Prostor dostávají nová témata, panel pro rychlé reakce u médií a generátor platebních QR kódů či odkazů. Pojďme si všechny tři položky ukázat podrobně.

Tři novinky pro Facebook Messenger

Nová témata

Do pozadí komunikací se nyní dají nastavit tři nové tapety a s nimi související barvy bublin či reakcí. První téma nese název Olivia Rodrigo a dokazuje na nové album této umělkyně. Druhé připomíná Světový den oceánů. Třetí, které se jmenuje F9, připomíná devátý snímek série Fast & Furious neboli Rychle a zběsile.

Tři nová témata Messenger

Panel pro rychlé reakce u médií

Když vám někdo pošle fotku či video, reakci už nemusíte provádět až po návratu do hlavního chatovacího okna jako samostatnou zprávu, ale můžete ji vepsat v nové bublině, která se objeví dole. Malý detail, ale určitě potěší.

Panel pro rychlé reakce u médií Messenger

Generátor platebních QR kódů a odkazů

V regionech, kde funguje Facebook Pay, je nyní možné skrze Messenger aplikaci vytvářet QR kódy či odkazy pro zaslání instrukcí k platbě. Tato novinka dohání jiné komunikátory či bankovní aplikace. Jen kdyby platební služba Facebooku fungovala ve více zemích…

Facebook Messenger Generátor platebních QR kódů a odkazů

Která novinka vám přijde nejzajímavější?

Zdroj: Facebook

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)