TOPlist

Realme řeší problém. Zákazníkovi explodoval jeho den starý model XT

exploze Realme XT

Čínská společnost Realme má na stole významnou kauzu. Jednomu ze zákazníků v Indii explodoval ani ne den nový model XT od tohoto výrobce. Zatím jde podle všeho o ojedinělý případ a něco jako obří problémy s Galaxy Note 7 snad nenastane, zpráva ovšem pochopitelně vzbuzuje obavy. Nový mobil si jeho majitele neužil skutečně ani 24 hodin a už mu přinesl takto šokující překvapení. Exploze Realme XT měla údajně nastat při standardním nočním nabíjení originální nabíječkou.

Zákazník jménem Roshan Singh se po incidentu obrátil na podporu společnosti, od té se ale údajně vysvětlení či jiné reakce nedočkal. Realme odpovědělo až redakci serveru 91mobiles.com. Na vině prý není telefon, baterie a ani nabíječka. Po pouhém prohlédnutí obrázků firma tvrdí, že za explozi může vnější síla. „Z vyšetřování jsme se dozvěděli, že smartphone byl poškozen v důsledku vnější síly. Baterie smartphonu se rozhořela, když byl propíchnut zvenčí,“ stojí v oficiálním vyjádření. Pokud má Realme pravdu, jsou jeho forenzní experti opravdu špičkoví. Zatím nám to ale zní jako výmluva. Jsme zvědaví, jestli se bude exploze Realme XT řešit dál a budou další data.

Čí verzi věříte víc?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)