EVOLVEO uvedlo chytrý bezdrátový video zvonek Ringo DB2

EVOLVEO Ringo DB2 chytrý bezdrátový video zvonek

Značka EVOLVEO posílá na český trh bezdrátový video zvonek Ringo DB2. Novinka se připojí do domácí Wi-Fi sítě a snadno se spáruje s chytrým telefonem pomocí mobilní aplikace, která je dostupná také pro Android. Kamerová jednotka přitom bezdrátově komunikuje s vnitřním zvonkem připojeným do zásuvky. Pomocí mobilního telefonu lze skrze prostředí Tuya video zvonek ovládat, monitorovat prostor před vstupem a zahájit oboustrannou komunikaci i mimo domácnost.

Monitoring prostoru je možný i v noci díky infračervenému přísvitu, na dálku lze zapnout poplašnou sirénu nebo zahájit rozhovor s neznámou osobou. Předností je i široký zorný úhel kamery 130 ° a detekce pohybu. Zvonek tak může částečně nahradit bezpečnostní kameru, přičemž norma IP65 zaručuje u venkovní jednotky voděodolnost. Dvě baterie typu 18650 by měly zajistit až půlroční chod a stav nabití je také možné zjistit v aplikaci.

Smart Life - Smart Living
Smart Life - Smart Living

EVOLVEO Ringo DB2 zvládá ukládat záznamy na microSD kartu, případně do cloudu. Vnitřní jednotka s reproduktorem umožňuje nastavit několik melodií. Nový chytrý video zvonek se prodává za 2 090 Kč.

Který jiný video zvonek už jste vyzkoušeli?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)