Eve Flare v novém: Přenosné světlo s baterií se připojí k Matter

Eve Flare světlo Matter

Společnost Eve oznámila, že na trh posílá vylepšenou verzi svého populárního mobilního světla Flare. Přenosná světelná koule, která se může v případně nutnosti spolehnout i na zabudovanou baterii s výdrží až 6 hodin, bude nově podporovat další možnosti konektivity. Již nyní se může těšit z podpory standardu Thread, díky kterému již není nutné v rámci Apple Home řešit propojení Eve Flare s dalšími jednotlivými prvky. A brzy přijde i podpora protokolu Matter, čímž se světlo zařadí do univerzálního smart home světa mimo jiné i s Android telefony.

“Matter zajišťuje naprosté pohodlí i bezpečí pro koncového uživatele. Zařízení, která tento standard nabízí, totiž poskytují kompatibilitu se všemi nejpoužívanějšími chytrými domácnostmi. Matter je navíc navržen tak, aby fungoval zcela lokálně a společnost Eve nemá v žádném případě přístup k datům a ani žádná data neschraňuje. Pro chod svých produktů nevyžaduje společnost Eve brigde ani cloud. O veškeré zabezpečení a ochranu osobních dat se tak stará pouze zvolená platforma chytré domácnosti,” připomíná výrobce staronového světla Flare.

Eve Flare světlo Matter LED IP65

Eve Flare se dobíjí na praktické základně, kde může sloužit jako elegantní náladové osvětlení zářící všemi barvami duhy. O její změnu přitom v tuto chvíli stačí požádat chytrou asistentku Apple Siri, nebo ji jednoduše přepnout přímo v aplikaci EVE či Apple Home. Konstrukce má krytí IP65, takže světlo zvládne i intenzivní kontakt s vodou. “Osvětlení Flare s podporu Thread bude dostupné u vybraných tuzemských prodejců. O ceně a dostupnosti budeme včas informovat,” informuje firma Eve.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kolik zařízení s podporou Matter už doma máte?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)