EURO 2020 je tu. Které dvě nejdůležitější aplikace budete potřebovat?

EURO 2020 mistrovství evropy ve fotbale ČT sport aplikace

Fotbalové EURO 2020 se nezadržitelně blíží a první zápasy jsou naplánované již na pátek, 11.6. Nás bude nejvíce pochopitelně zajímat česká reprezentace, která má ve skupině Chorvatsko, Skotsko a Anglii. Pojďme si ukázat dvě nejdůležitější aplikace, které jsou spojené s událostí Mistrovství Evropy ve fotbale a které nejčastěji osobně používáme.

EURO 2020 Official

První aplikací bude EURO 2020 Official. Jde o oficiální aplikaci UEFA, kde se dovíte ty nejpodrobnější novinky o probíhajícím turnaji. Co vše tedy lze v aplikaci dělat?

  • Podívejte se na kompletní program všech zápasů
  • Zapněte si notifikace a sledujte góly a důležité momenty zápasů
  • Sledujte všechny výsledky včetně střelců gólů a dalších statistik
  • Analyzujte jednotlivé týmy, sestavy a hráče pomocí užitečných nástrojů
  • Sledujte nejnovější zprávy a videa (v angličtině)
Nations League & EURO 2024
Nations League & EURO 2024

Nacházíte-li se ve městě, kde se koná zápas akce EURO 2020, můžete se v aplikaci dovědět informace o vstupenkách a podmínkách vstupu na fotbalové zápasy. K dispozici jsou také interaktivní mapy, které vám pomohou dostat se na klíčová místa dění, včetně nejkratší cesty přímo na stadion. Ve hře Fantasy Fotball si můžete sestavit tým z evropských fotbalistů do rozpočtu 100 milionů EUR. V průběhu turnaje pak získáváte body na základě toho, jak si vámi vybraní hráči vedou v jednotlivých zápasech. Na základě toho můžete soupeřit s přáteli a ostatními hráči.

Cesta na EURO: Souhrn

Cesta na EURO: Souhrn

Pokud by vás nechytla hra Fantasy Fotball, můžete predikovat to, jak se bude EURO 2020 vyvíjet. Vytvoříte si tedy svého pavouka skrz skupiny a vyřazovací části a určíte vítěze turnaje. I v této minihře lze soupeřit s ostatními.

ČT Sport

Pokud byste chtěli sledovat některý ze zápasů EURO 2020 a nebyli byste doma u televize, nemusíte zoufat. Na Google Play si stačí stáhnout aplikaci ČT Sport a pomocí ní sledovat živé vysílání aktuálně probíhajícího zápasu. Je jasné, že ČT dá přednost domácím zápasům, ovšem každý den se můžeme těšit na minimálně jeden zápas ostatních zemí. Turnaj v pátek odstartuje duel Turecko-Itálie, v sobotu se můžeme těšit na zápasy Wales-Švýcarsko a Belgie-Rusko. V neděli pak přijde na řadu šlágr naší skupiny Anglie-Chorvatsko a v pondělí se můžeme večer těšit na náš první zápas se Skotskem. Kompletní program naleznete na webu ČT.

ČT sport
ČT sport

Kdo podle vás vyhraje EURO 2020?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)