V březnu dorazí EMUI 11 do dalších Huawei mobilů. Tady je seznam

EMUI 11 březen 2021

Máte telefon Huawei a napjatě očekáváte, kdy do něj dorazí nejnovější verze systému EMUI? Jedenácté vydání této Android nadstavby dorazilo s řadou Mate 40 a postupně si hledá cestu i do starších modelů. Po prosincových a lednových updatech, které patří zbytku “čtyřicítkových” P modelů, Mate 30 Pro a ohebnému Mate Xs, se nebude na pár týdnů téměř nic dít. Další velká vlna aktualizací na EMUI 11 se plánuje na březen 2021. Týkat se bude hned šesti mobilů a jednoho tabletu.

Huawei update EMUI 11

V oficiálních plánech čínské firmy je v měsíci únoru osamocený tablet Huawei MatePad Pro. V dalším měsíci už by pak měly přijít na řadu mobily P30, P30 Pro, Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 RS PORSCHE DESIGN a Mate 20 X. Do stejné vlny k nim patří tablet MediaPad M6 v desetipalcovém provedení. V aktuálním seznamu pro aktualizace na EMUI 11 je březen 2021 nejplnější měsíc. Na duben je v pořadí zatím jen telefon Huawei nova 5T.

Jaké EMUI nyní máte ve vašem Huawei mobilu / tabletu?

Zdroj: Huawei

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)