Aplikace Waze okamžitě opraví chyby, které tento týden nahlásíte

aplikace-waze-editorsky-tyden

Aplikace Waze v České republice vyhlašuje editorský týden, do kterého se může zapojit každý. Našli jste v mapách chybu, nebo chcete doplnit informace o firmě? Stačí napsat komentář a chyba bude okamžitě opravena.

Aplikace Waze má týden ve znamení aktualizací

Tato aplikace je v určitém smyslu výjimečná. Žádné jiné mapy nejsou založeny na komunitě tak, jako Waze. Informace jsou neustále aktualizovány, a to díky všem lidem na silnicích, kteří mají aplikaci Waze zapnutou. To potvrzuje i dnešní událost. Waze totiž vyhlásil editorský týden, díky kterému se do aktualizací map může zapojit úplně každý.

Vaše pomoc s uzavírkou v Praze se nám velmi osvědčila, proto vyhlašujeme editorský týden. Víte ve svém okolí o chybějící…

Zveřejnil(a) Waze Česká republika dne Úterý 26. září 2017

 

Určitě se vám už někdy stalo, že jedete podle navigace, která úplně neodpovídá skutečnosti, nebo tomu, co se na silnicích děje. Žádná aplikace není bezchybná, důležité však je, jak moc se zdokonaluje. Chybí ve vašem okolí nějaká cesta, odbočka, nebo budova? Chtěli byste upřesnit informace o firmách, které vám v mapách chybí, nebo jste narazili na přikázaný směr jízdy, se kterým Waze nepočítá? Stačí na Facebook stránku Waze Česká republika napsat komentář se základními informacemi a chyba bude v nejbližší době opravena.

aplikace waze

Aplikace Waze na sobě pracuje a není divu, že využívá svou největší sílu, kterou jste vy. Tato výhoda se však může ukázat jako velký problém v podobě zavádějících komentářů. Dodržujte tedy dvě základní pravidla, aby vše probíhalo, jak má. Ověřte si své informace a komentáře piště stručně a jasně.

Waze Navigation & Live Traffic
Waze Navigation & Live Traffic

Co si myslíte o tomto editorském týdnu vy? Přispějete komentářem?

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)