Vrátí se dvojité vysunování? 5G telefon od Asusu poodhalen v konceptech

dvojite vysunovani telefon asus koncept

Pamatujete si telefon Nokia N95, který měl dvojité vysunování? Po vysunutí spodní strany se dostalo na tlačítka k ovládání hudby a po vysunutí vrchní strany na klávesnici. Podobný telefon možná uvidíme již brzy od Asusu. Rozdíl bude ve využití vysunování.

5G telefon od Asusu by měl mít dvojité vysunování

Nové koncepty zveřejnil na svém Twitter účtu Evan Blass (@evleaks). Jedná se o koncepty od člověka, který designoval starší Asus ZenFone telefony. Nejedná se tak o únik informací od společnosti. Existuje šance, že se ve finále Asus rozhodl pro jiný design a dvojité vysunování neuvidíme.

Na prvním konceptu můžeme vidět bezrámečkový telefon. Po vysunutí vrchní strany můžeme vidět duální selfie kameru s opravdu velkým pruhem pro LED blesk. Po vysunutí spodní strany jsou vidět mřížky velkého reproduktoru. Vidět také můžeme, že se o ně postará Harman Kardon. Na zadní straně je duální fotoaparát. Čtečka otisků prstů by měla být již v displeji.

Druhá sada konceptů ukazuje trochu jiný telefon. Opět se dostalo na duální selfie kameru, kterou doplní duální LED blesk. Hlasitý reproduktor a vysunování je tak pryč. Nicméně telefon má něco hodně odlišného. A to sekundární displej ve spodní části. Na snímku můžeme vidět dodatečně ovládací prvky k aplikacím. Na zadní straně je čtečka otisků prstů a duální fotoaparát.

Jak se vám líbí tyto koncepty od Asusu?

Zdroje: @evleaks, gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)