S levnou bezdrátovou nabíječkou z Lidlu nabijete 2 zařízení najednou. Konkurence je mnohem dražší

lidl bezdrátová nabíječka tronic
  • Lidl zlevnil populární duální bezdrátovou nabíječku TRONIC
  • Z původních 349 korun zlevnila na 199 korun 
  • Na každé cívce můžete využít výkon 10 W

V dnešní době je technologie bezdrátového nabíjení u vlajkových lodí víceméně samozřejmostí a pomalu se dostává i do vyšší střední třídy. Z mnoha důvodů je preferovaným způsobem nabíjení pro spoustu uživatelů. Máte-li doma více zařízení, která podporují bezdrátové nabíjení, může být duální bezdrátová nabíječka ideálním produktem. V Lidlu je nyní navíc v akci za necelé dvě stovky.

Duální bezdrátová nabíječka je navržena tak, aby umožňovala nabíjení dvou zařízení současně, jak napovídá samotný název. Díky dvěma integrovaným cívkám může snadno zvládnout nabíjení dvou telefonů nebo jiných zařízení současně, což je velkou výhodou, pokud chcete ušetřit čas a místo. Univerzální standard Qi umožňuje bezproblémové nabíjení většiny moderních smartphonů, ať už jde o Xiaomi, Samsung či Apple.

Bezdrátové nabíječky obecně snižují potřebu mnoha kabelů, ale s duální nabíječkou to platí dvojnásob. Nabíjení dvou zařízení s jednou nabíječkou znamená ještě méně nepořádku na pracovním stole nebo nočním stolku.

Tato konkrétní nabíječka Tronic disponuje rozměry cca 8,5 x 1 x 18 centimetrů a váží asi 130 gramů. Celkový výkon činí 20 wattů, na každé plošce lze tedy využít až 10 wattů, samozřejmě ale záleží, jak rychlé nabíjení má váš konkrétní mobil. V balení najdete také nabíjecí kabel z USB-A na USB-C, adaptér však budete muset dokoupit. Původně byla na e-shopu Lidl k mání za 349 korun, nyní je v akci za 199 korun.

Cena: 199 Kč

Jak často používáte bezdrátové nabíjení?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)