Sháníte držák na mobil do auta? LIDL shop má dva extra levné

držák na mobil do auta LIDL shop ULTIMATESPEED

Přiznejme si, že některé mobilní příslušenství prostě nemusí mít vždy tu úplně nejvyšší kvalitu a disponovat všemožnými vychytávkami, ale hlavní je, že za rozumné peníze poslouží. Rozhodně to platí například pro různé obaly nebo třeba stojánky či úchyty. Třeba takový držák na mobil do auta může být naprosto primitivní a dokonce i trochu škaredý, pokud plní dobře svou hlavní funkci. Posouzení krásy asi raději necháme na vás, nicméně dva obyčejné a hlavně velmi levné držáky má teď ve své nabídce LIDL shop. Jeden stojí stovku a druhý dvě.

Oba pomocníci pro uchycení telefonu v autě nesou značku ULTIMATESPEED a každý má jiný způsob uchycení. Dražší variantapřísavku na sklo a telefon drží ve svorkách s tříbodovým upnutím za boky. Vejdou se do něj běžné telefony se šířkou cca 58 – 84 mm. Je plně otočný o 360° a dá se ovládat jednou rukou.

Velmi podobné specifikace má i levnější model LIDL držáku, který sází na upevnění v mřížce větrání a na straně mobilu má posuvnou svorku se dvěma úchyty v rohu mobilu. Vyrábí se také ve variantách s magnetem či běžnými bočními svorkami, ty jsou ale momentálně vyprodané.

Jak nyní řešíte uchycení mobilu v autě?

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)