Dostupná chytrá domácnost: Lidl má v akci sadu s LED páskem a Zigbee bránou

lidl zigbee brána led pásek
  • Lidl má v akci několik výhodných setů chytré domácnosti
  • Jedním z nich je také Zigbee brána s LED páskem 
  • Vychází asi o 150 korun levněji

Chytrá domácnost a automatizace bydlení je stále diskutovanější téma. Zatímco ještě před pár lety jste za chytrou domácnost platili vysoké částky, v dnešní době lze ovládat osvětlení, závěsy, zásuvky nebo topení za pár korun. Poměrně zajímavé produkty s dobrým poměrem cena/výkon nabízí i Lidl, který má nyní v akci Zigbee bránu s LED páskem.

Centrální jednotka SGWZ 1 A2 z Lidlu je klíčovým prvkem k tomu, abyste spojili dohromady zařízení pracující na technologii Zigbee 3.0. Brána vám umožní ovládat širokou škálu chytrých zařízení, jako jsou světla, detektory pohybu, zástrčky, adaptéry a mnoho dalšího. Ovládání probíhá skrz aplikaci Lidl Home, kterou si můžete stáhnout takřka na jakýkoliv Android.

lidl zigbee brána

Pro ty, kteří mají rádi pohodlí, je zde možnost hlasového ovládání pomocí Asistenta Google, který sice stále nerozumí česky, ale pokud nepohrdnete angličtinou, jde o skvělého společníka. Dalším zajímavým aspektem je podpora pro Apple HomeKit.

lidl led pásek

Součástí této sady je také světelný 2metrový LED pásek. Ten je perfektním doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry ve vaší domácnosti. Jeho jas, odstín bílého světla a až 16 milionů barev lze pohodlně konfigurovat skrz již zmíněnou aplikaci nebo hlasem. Jeho instalace je jednoduchá díky samolepicí povrchové straně, navíc je také dělitelný. Standardně byste za tuto sadu zaplatili 1248 Kč, nyní je v akci za 1099 Kč.

Lidl Home
Lidl Home

Cena: 1 099 Kč

Máte zkušenosti s chytrými produkty z Lidlu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)