Dizo Watch D jsou parádní hodinky za necelých 600 korun. Co umí?

realme watch dizo d

Před nějakou dobou nastartovala firma realme svou podznačku Dizo, která se zaměřuje zejména na levnější gadgety a nyní představila levné hodinky Dizo Watch D, které nabízejí spoustu funkcí a slušnou výdrž baterie.

Dizo Watch D nabízí solidní displej

Dominantou hodinek Dizo Watch D je 1,8palcový dotykový LCD displej se zakřivenými okraji. O rozlišení výrobce nehovořil, ale maximální jas má činit až 550 nitů, což je na hodinky nejen v této cenové kategorii působivé číslo. Na výběr dostaneme až ze 150 různých ciferníků, přičemž do některých z nich lze přidat také widgety.

Dizo Watch D Unboxing & Review 🔥 | For Rs 1,999/- & Giveaway 🤩 | Best SmartWatch Under 2000 🚀

Dizo Watch D Unboxing & Review 🔥 | For Rs 1,999/- & Giveaway 🤩 | Best SmartWatch Under 2000 🚀

Co se zdravotních funkcí týče, hodinky nabízejí monitorování srdečního tepu, okysličení hladiny kyslíku v krvi či sledování spánku. Sportovci se mohou těšit až na 110 sportovních režimů a díky vodotěsnosti do 5 ATM s nimi můžete třeba i plavat.

Potěší také výdrž 350mAh baterie, která dle výrobce činí až 14 dní při běžném používání. Dobijete je pak pomocí dodané nabíječky z 0 na 100 % asi za dvě hodinky. K dostání budou v modré, zelené, bílé, černé a růžové variantě za cenu 1999 INR, tedy asi 590 Kč. Tato cena je ale pouze zavádějící, později budou stát 2999 INR, což vychází asi na 870 Kč. Objednat je bude možné od 14. června, ovšem zatím pouze na e-shopu Flipkart.

Jaké chytré hodinky používáte?

Zdroj: Dizo

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)