Disney zlevnilo hry na Google Play

Disney

Společnost Disney momentálně zlevnila několik svých her na Google Play. Můžete tak potěšit své děti nebo sourozence zajímavými hrami. Případně si je pořídit pro sebe, protože tyto hry od Disneyho si užijí i dospělí.

3 povedené Disney za pár korun

Jako první zde máme Where’s My Water? Jedná se už v podstatě o takovou mobilní klasiku s krokodýlem Swampym, kterému se rozbila sprcha. Postupem času se otevřou další úrovně a postavy, celkem je k dispozici více než 500 úrovní. V těch se musí vždy správně navést voda do správné trubky. Jak je u podobných her zvykem, obtížnost se postupně zvyšuje a zvyšuje. Cena této hry je 29,99 Kč. Pokud nechcete platit, můžete si stáhnout druhý díl, který je zdarma, má ale méně úrovní a hlavně in-game nákupy za reálné peníze.

Where's My Water?
Where's My Water?

Druhá zlevněná hra je DuckTales: Remastered. Jedná se o přepracovanou hru 8-bitové klasiky, která si na telefony vzala stejnou hratelnost a obtížnost. Dostala ale nový grafický kabát. V této plošinovce hrajete za strýčka Skrblíka, objeví se i jeho prasynovci Dulík, Bubík a Kulík nebo legendární pilot Rampa McKvák. Hra obsahuje celkem pět velkých úrovní po celém světě, každá obsahuje jeden poklad, který se musí získat. Cena hry je 29,99 Kč.

DuckTales: Remastered
DuckTales: Remastered

Poslední hra je pak Castle of Illusion, která je kompletním předěláním hry ze stařičké Segy Genesis. Jedná se o 3D adventuru s Mickey Mousem v hlavní roli. Úkolem je zachránit Minnie ze spárů zlé čarodějnice. V kouzelném hradu je celkem pět úrovní, přes které hráč musí přejít, aby mohl zachránit Minnie. Jediná nevýhoda této hry může být v ovládání, které na displeji není příliš intuitivní, doporučuje se hrát s gamepadem. Cena hry je opět 29,99 Kč.

Castle of Illusion
Castle of Illusion

Hráli jste nějakou z těchto her? Bavila vás?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)