Diesel Griffed Gen 6 zaujmou designem, Wear OS 3 i Snapdragonem

Diesel Wear OS hodinky

Společnost Diesel je známá nejen díky svým tradičním hodinkám, ale pár let zpět se pustila také do světa chytré nositelné elektroniky. Nyní se nám odhalil nový model Diesel Griffed Gen 6, který přináší systém Wear OS 3, výkonný čip od Qualcommu a také poměrně zajímavý design.

Hodinky jsou ve skutečnosti založeny na modelu Fossil Gen 6, to znamená, že můžeme počítat s identickým hardwarem. V těle tiká čipset Qualcomm Snapdragon Wear 4100+ v kombinaci s 1 GB RAM a 8GB úložištěm. Potěší také fakt, že hodinky běží na nejnovější verzi systému Wear OS, což ještě bohužel není standard u všech výrobců a právě Fossil je jedním z prvních výrobců, který nabízí aktualizaci.

Samozřejmě můžeme počítat také se senzory, které umí měřit srdeční tep, SpO2, stres, spánek a hromadu sportovních aktivit. Z konektivity stojí za zmínku Wi-Fi, GPS, Bluetooth 5 LE a NFC pro platby skrz Google Wallet. K dispozici budou zatím pouze v USA a to za cenu 350 dolarů, což je v přepočtu asi 8 200 korun.

Jak se vám líbí chytré hodinky Diesel?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)