Design Honor 20 Pro poodhalen. Bude mít telefon vysunovací selfie kameru?

unik honor 20 pro fotografie

Na internet uniklo mnoho promo fotografií chystaného telefonu Honor 20 Pro. Zatímco zadní strana je přesně taková, jako jsme mohli vidět u předchozích úniků, tak přední je odlišná. Z fotografií můžeme vidět kompletní bezrámečkový design bez výřezu či průstřelu.

Honor 20 Pro s vysunovací selfie kamerou?

Z předchozích úniků víme, že Honor 20 bude mít průstřel v displeji podobně jako třeba Honor View 20. Nyní se však na dostalo na nové promo fotografie, které vypadají hodně věrohodně. Všimnout si na nich však můžete toho, že displej je kompletně bez rušivých elementů.

V zahraničí už se spekuluje nad tím, že klasická verze Honoru 20 má průstřel v displeji a Pro verze bude mít vysunovací selfie kameru. Bude se tak jednat o podobné řešení, které chystá OnePlus u řady OnePlus 7 anebo předvedl Google u Pixelu 3. Odlišné modely měly jinak řešený design přední strany.

Z dostupných obrázků si také můžeme všimnout, že budou vznikat různé edice spojené s módními značkami. Už dříve Honor potvrdil, že vznikne Moschino Edice, což je italská značka. Na nových fotografiích můžeme vidět i Mishka NYC a Death Adder Bear, což jsou další dvě společnosti věnující se módě.

Chtěli byste Honor 20 Pro s vysunovací selfie kamerou?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)