Známe datum představení dalšího Pixelu. Odtajnil ho vtipně přímo Google

datum představení Google Pixel 4a odtajneni

Americký Google opět ukázal, že hříčky a zábava mu nejsou cizí ani u představování stěžejních produktů a služeb z jeho portfolia. Po velmi dlouhém čekání a odkládání jsme se dozvěděli finální datum představení nového Google mobilu Pixel 4a. Firma ho oznámila na speciálním webu, který mimo jiné obsahuje i malou hru s barvami. Po jejich správném naklikání (nebudeme vám kazit zábavu správnou odpovědí) se objeví úvodní text a také zmíněné datum. Na stránce je také obsah, který si dělá srandu přímo i z amerického giganta a okolností, které zatím k prezentaci telefonu vedou.

datum představení Google Pixel 4a

Většina vět na stránce například pochází z tzv. výplňového textu lorem ipsum, který se používá při výstavbě webu jako vzorový a přitom nic neříkající obsah. Samotný telefon je pak na stránce vyobrazen jako silueta s nedokončenou tranpsarentní výplní z grafického editoru. Tyto vtipné narážky si evidentně utahují z úniků ze všech možných zdrojů. Nosnou informací celého webu je samozřejmě datum představení mobilu Google Pixel 4a. Nastane již v pondělí 3. srpna 2020, tedy tři dny před velkou prezentací Samsungu. Upravený čtvrtý Pixel jsme měli původně vidět v květnu, pak při uvedení bety Androidu 11 a podle posledních tipů v červenci. Jak vidno, stane se tak o pár dní později.

Zajímáte se o Google Pixel 4a?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)