Dalším plnohodnotným virtuálním operátorem v síti Vodafonu se stal DH Telecom

LHR470c67_sim

Na trhu mobilních operátorů se v posledních dnech stále něco děje. Po představení Neomezených tarifů jsme se dostali také k virtuálním operátorům, kteří využívají síťovou infrastrukturu našich operátorů a skrze ni nabízejí své služby. Společnost Vodafone neponechala nic náhodě a snaží se dohnat konkurenci. Představuje tak svého druhého virtuálního operátora – DH Telecom.

Nový virtuál zaujme především podnikatele a operátory, kteří chtějí spustit hlasové a datové služby pro své vlastní zákazníky. DH Telecom poskytne řešení na míru pro nové potenciální virtuální operátory nebo prodejce. Dodávka SIM karet bude moci být uskutečněna již pár týdnů po podpisu smlouvy.

Na září 2013 pak společnost zároveň připravuje spuštění vlastní maloobchodní služby. Stejně jako u předchozího virtuálního operátora společnosti Vodafone je i zde spolupráce založena na pronájmu síťové infrastruktury. Ostatní služby si bude operátor zajišťovat sám.

2-sim_mobil_profimedia_0034095658

„Spoluprací se společností DH Telecom pokračujeme v naplňování naší dlouhodobé strategie podpory plnohodnotných virtuálních operátorů na českém trhu. Hlavní přínosy naší spolupráce s DH Telecom vidím v jejich potenciálu oslovit specifické tržní segmenty nabídkou služeb postavených na inovativních řešeních,říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci Vodafonu.

„Díky svým technologiím a inovativním přístupům vytvoří DH Telecom nový trh pro předplacené velkoobchodní mobilní služby, speciálně zaměřené na menšinové trhy v České republice. Vodafone nám poskytl sít nejnovější generace, flexibilní přístup při jednání a technické implementaci,“ uvedl Vincent Charollais, CEO společnosti DH Telecom.

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)