Cyberpunk 2077 dostává důležitý update. Vylepšení se dočkala i Stadia

Cyberpunk 2077 update

Cyberpunk 2077 konečně dostává velký update, který řeší mnoho chyb. CD Projekt RED už dopředu slíbil, že tento patch opraví mnoho věcí. Aktualizace je k dispozici na PC, Playstation 4, Xbox One i Google Stadia.

Cyberpunk 2077 dostává důležitý update

Patch 1.1 se soustředí hlavně na závažné chyby a bugy, ovšem zlepšuje také optimalizaci a výkon. Polské studio se zaměřilo hlavně na chyby v jednotlivých misích, kvůli kterým nešlo jít ve hře dál. Informace o zlepšení optimalizace jsou hodně obecné, ovšem CD Projekt zmiňuje, že si Cyberpunk 2077 lépe umí poradit s využití paměti a to na všech platformách. Na konzolích PS4 Pro a PS5 došlo také k opravě chyby, který způsobovala pád hry.

Vylepšení se dostalo i na Stadii, kde se řešil hlavně problém s tzv. deadzone na ovladači. Bohužel nedošlo k žádným rapidním úpravám umělé inteligence ani jiných aspektů hry, ovšem tyto opravy jsou taktéž přislíbeny.

Jak se vám zatím líbí Cyberpunk 2077?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)