CyberPunk 2077, jedna z nejočekávanějších her roku 2020 vyjde na Stadii

cyberpunk 2077 google stadia

Služba Google Stadia, která spustí svou zkušební verzi již v listopadu stále přidává na seznam podporovaných her další kousky. Včera však oznámila jeden přímo husarský. Chystaná punková záležitost od mistrů z CD Projektu – Cyberpunk 2077 si budeme moci vychutnat na svých telefonech, tabletech či televizích a to hned 16. dubna 2020, kdy hra vyjde. A co hra nabídne?

Každý poctivý hráč někdy minimálně přišel do styku s herní sérií Zaklínač a kdo ne, ten se zkrátka nemůže považovat za pravého hráče. Pokud bychom se měli bavit zejména o posledním díle i s datadisky, jedná se o skutečné umělecké dílo. Dle mého názoru nejlepší RPG všech dob. Na druhé místo si beru dalekohled a v dáli vidím Skyrim. Každopádně, Cyberpunk 2077 tvoří stejní vývojáři, kteří stojí právě za Zaklínačem a pracují na něm sakra dlouho. První informace unikly již koncem roku 2011 a první záběry a trailery ukazují, že se máme opravdu na co těšit. CD Projekt navíc na letošní E3 oznámil spolupráci se slavným hercem Keanu Reevesem, který bude mít ve hře vlastní postavu.

Cyberpunk 2077 Full Presentation With Keanu Reeves | Microsoft Xbox E3 2019

Cyberpunk 2077 Full Presentation With Keanu Reeves | Microsoft Xbox E3 2019

Hra nabídne silný příběh a mnoho rozhodnutí, která budou mít zásadní dopad na pozdější vývoj. Dále také rozmanité RPG prvky a především obrovský a plný otevřený svět. Na ten bude samozřejmě potřebná buď herní konzole nebo herní PC. Nebo..? Ano, předplatné služby Google Stadia. Zejména u této hry dává podpora velký smysl, jelikož Cyberpunk 2077 bude jistě jeden z těch náročnějších titulů. Možnost hrát přes Stadii tak dává skvělou možnost, jak si hru vychutnat třeba na tabletu či televizi.

Těšíte se na Cyberpunk 2077?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)