CyanogenMod 10.1 Release Candidate 4 ke stažení!

cm101_ico

Hned druhý den ráno po vydání zprávičky o třetím sestavení „release candidate“ jedné z nejpopulárnějších ROM CyanogenMod verze 10.1 hlásil čtenář v diskuzi pod aktualitou, že stáhl RC 4. Skutečně je tomu tak – v nočních hodinách z pátku na sobotu byl na oficiální stránce publikován CyanogenMod 10.1 RC 4.

cm101_ico

Důvodem tak rychlé aktualizace byla chyba v matematických výpočtech. Z důvodu změn způsobu provádění složitých matematických výpočtů mělo mnoho zařízení s RC 3 problémy v nejrůznějších situacích, ve kterých systém potřebuje spočítat a zobrazit čísla. Chybné výsledky se například projevovaly v počítadle využití dat, které často ukazovalo i více než 100 GB přenesených dat během jedné noci. Chyba ve výpočtech se objevovala na jakémkoli zařízení s jiným čipem, než na kterých byl nový kód testován. Proto byl vydán build RC 4, který uvedeným problémem netrpí.

Stahovat můžete přes následující odkazy:

Zdroje: Android Central a CyanogenMod Downloads.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (26)