Menu

CONTACT details: Chcete mít přehled o tom, kdo vám volá?

CONTACT details je aplikace, která vám umožní zobrazit spoustu užitečných informací o příchozích hovorech. Mimo čísla a jména si tak můžete nechat zobrazit email, web nebo adresu.

Udělejte si v pořádek v kontaktech

Většina aplikací, které jsou ve vašem telefonu předinstalovány zobrazují jen omezený počet informací. Většinou je to číslo volajícího, jméno a popřípadě fotografie. Pokud máte ve svém adresáři spoustu kontaktů, tak přestáváte mít přehled o tom, kdo vám volá, zejména pokud znáte lidi se shodnými jmény. Na to je tu aplikace CONTACT details.

CONTACT details je užitečná aplikace. Informace, které zadáte u svých kontaktů, jsou při příchozím hovoru zobrazeny ve formě malé vizitky. Aplikace sama o sobě nemá přístup na internet. Není tedy třeba se o své informace bát. Nejedná se o náhradu telefonní aplikace. CONTACT details slouží jako zobrazovací prvek vaší databáze kontaktů a doplněk webové služby scancontact.com.

CONTACT details jako užitečný pomocník

Na výběr je hned několik druhů informací, které se vám mohou při příchozím hovoru zobrazit.
Jsou to:

  • jméno
  • adresa
  • email
  • organizace/společnost
  • web
  • skupina
  • poznámka

Další možností jsou kosmetické úpravy pro lepší přehlednost. Nastavit lze například barvu, polohu a chování vyskakovacího okna. Na systémech s nadstavbou MIUI je potřeba aplikaci povolit oprávnění k automatickému spouštění a vyskakovacím oknům. Na telefonech Honor aplikace nepracuje 100% správně. Autoři však pracují na opravách.

Aplikace je dostupná v češtině a v angličtině. Celkově se jedná o užitečnou a nenáročnou aplikaci. Jestliže v telefonu nemáte moc kontaktů, aplikaci využijete třeba k estetickým úpravám informací. Pokud ale máte hodně kontaktů, tak vám CONTACT details přijde opravdu vhod.

CONTACT details
CONTACT details
Developer: Jan Laš
Price: Free

Používáte aplikace na zobrazování informací o příchozích hovorech?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

SeppWinkler

SeppWinkler 11

5.9.2017 11:02

Všetko toto robia Kontakty od G. Na PC som si v prehliadači kontakty roztriedil, vytvoril skupiny a mám to tak v každom mobile, kde sa prihlásim. Aj tie polia obsahujú štandardné kontakty od G.

Honza Laš

5.9.2017 11:20

To SeppWinkler: Článek je trochu nejasně napsaný, aplikace nemá žádnou vlastní databázi ani pole, pracuje nad kontakty v telefonu (Google kontakty). Pouze tyto vyplněné informace zobrazuje při příchozím hovoru, což některé telefonní aplikace nedělají.

bicista

5.9.2017 11:57

Takze pokud informace apka nikam neuklada jak to pak vypada po reinstalaci ? vsechno zadavat znova ?

Honza Laš

5.9.2017 12:06

To Bicista: Informace jako firma, web, adresa,… jsou uloženy normálně ve Vašich kontaktech v telefonu (stejně jako jméno, fotka, telefonní číslo,…). Pokud zálohujete kontakty, zálohují se i tyto informace. Pokud máte kontakty synchronizované s Google účtem, synchronizují a zálohují se i tyto “rozšířené” informace.
Tyto informace je možné zadávat ke kontaktům standardně. Appka je zajímavá pouze v tom, že je vypisuje při příchozím hovoru.

Johny_b

Jan Boháček 0

5.9.2017 17:22

Děkuji za upozornění, článek opraven. Snad je to takto přehlednější.

Radeg

radeg 21

5.9.2017 17:58

@Jan Boháček:
Stále je to zavádějící.
Viz první odstavec:
“CONTACT details je aplikace, která vám umožní roztřídit kontakty a uložit k nim několik informací, pro lepší přehlednost o tom, kdo vám skutečně volá.”
To přece není pravda! Aplikace NIC netřídí, a NEumožňuje NIC NIKAM ukládat.
Aplikace jen ČTE a ZOBRAZUJE už uložené údaje.

Honza Laš

5.9.2017 18:38

Jsem autorem této aplikace. Aplikace skutečně jen zobrazuje údaje, které si zapíšete do Google kontaktů . Ty umožňují krom jména a telefonního čísla uložit i mnoho dalších údajů (firmu, web, adresu,…). Smyslem aplikace CONTACT details je zobrazit tyto informace během vyzvánění a příchozího hovoru, což bohužel většina telefonních aplikací nedělá (zobrazí jen jméno a číslo, některé firmu). Mám ve svém adresáři mnoho kontaktů, nestačilo mi vidět, že volá pan Novák, ale potřeboval jsem zobrazit, ze které je firmy a z kterého města – abych ho při zvednutí telefonu správně oslovil. Mnoho lidí tento problém řeší velmi nesystémově tak, že si firmu zapisuje do položky jméno. Toto řešení se mi ale nelíbilo, proto jsem připravil tuto apku.

Милан4еха

5.9.2017 23:05

Myslim ze Honza Laš to uvedl na spravnou miru.

RSS (komentáře k článku)