CONTACT details: Chcete mít přehled o tom, kdo vám volá?

contact details hovory android aplikace

CONTACT details je aplikace, která vám umožní zobrazit spoustu užitečných informací o příchozích hovorech. Mimo čísla a jména si tak můžete nechat zobrazit email, web nebo adresu.

Udělejte si v pořádek v kontaktech

Většina aplikací, které jsou ve vašem telefonu předinstalovány zobrazují jen omezený počet informací. Většinou je to číslo volajícího, jméno a popřípadě fotografie. Pokud máte ve svém adresáři spoustu kontaktů, tak přestáváte mít přehled o tom, kdo vám volá, zejména pokud znáte lidi se shodnými jmény. Na to je tu aplikace CONTACT details.

CONTACT details je užitečná aplikace. Informace, které zadáte u svých kontaktů, jsou při příchozím hovoru zobrazeny ve formě malé vizitky. Aplikace sama o sobě nemá přístup na internet. Není tedy třeba se o své informace bát. Nejedná se o náhradu telefonní aplikace. CONTACT details slouží jako zobrazovací prvek vaší databáze kontaktů a doplněk webové služby scancontact.com.

CONTACT details jako užitečný pomocník

Na výběr je hned několik druhů informací, které se vám mohou při příchozím hovoru zobrazit.
Jsou to:

  • jméno
  • adresa
  • email
  • organizace/společnost
  • web
  • skupina
  • poznámka

Další možností jsou kosmetické úpravy pro lepší přehlednost. Nastavit lze například barvu, polohu a chování vyskakovacího okna. Na systémech s nadstavbou MIUI je potřeba aplikaci povolit oprávnění k automatickému spouštění a vyskakovacím oknům. Na telefonech Honor aplikace nepracuje 100% správně. Autoři však pracují na opravách.

Aplikace je dostupná v češtině a v angličtině. Celkově se jedná o užitečnou a nenáročnou aplikaci. Jestliže v telefonu nemáte moc kontaktů, aplikaci využijete třeba k estetickým úpravám informací. Pokud ale máte hodně kontaktů, tak vám CONTACT details přijde opravdu vhod.

CONTACT details
CONTACT details

Používáte aplikace na zobrazování informací o příchozích hovorech?

Zdroj: TZ

Jan Boháček
O Autorovi - Jan Boháček

Honzova cesta k Androidu byla vcelku rychlá. Vlastně si ho Android našel sám v podobě prvního telefonu Sony Xperia Mini Pro. Volnost, kterou tento systém… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)