Colorfy: Omalovánky nejsou jen pro děti. Ukažte, že máte fantazii

woman-828888_1280

Omalovánky nejsou jen pro děti. Důkazem toho je i rozšiřující se popularita různě složitých mandal a samotných knížek s omalovánkami pro dospělé. Dokáží člověka uvolnit a zrelaxovat, navíc pravidelné obrazce na mozek působí uspokojivým dojmem. Dává jedině smysl, že cestu si našly i na platformu Android, kde celou kategorii vkusně reprezentuje výborná aplikace Colorfy.

Colorfy vzory uspokojí mozek a zlepší náladu

Colorfy nabídne několik kategorií obrazců, které můžete zdarma pomocí rozmanitých palet vybarvovat. Nečekejte však opruz v podobě kvedlání prstu sem a tam až do všech černých ohraničení. Obrázky v bezplatné aplikaci totiž vybarvujete ťukáním na příslušná políčka, která se poté zbarví zvolenou barvou celá. To může znít nudně, Colorfy však disponuje mnoha různými a složitými vzory, jež se sestávají z velkého počtu malých políček.

Na výběr máte v Colorfy například z rozličných obrazců zvířat, mandal nebo po celém světě proslavených obrazů, jako je třeba Munchovo dílo Výkřik. Pro ještě větší šílence jsou k dispozici nekončící vzory miniaturních vzorů, které však při vybarvování příjemně potěší mozek a navodí pocit satisfakce. Vybarvovat je můžete pomocí velkého zástupu barev, který je navíc doplněn o palety podle ročních období a každý den navíc přibude paletka čerstvě namíchaná.

Nový a extrémně návykový trend

Hotová díla je možné uložit, podělit se o ně s komunitou Colorfy či sdílet na sociální sítě. Pokud by vám snad nestačil bohatý výběr různých kategorií, je možné přihlásit se k poněkud dražšímu odběru. Týdně vás bude stát k 90 korunám, dostane se vám však přístupu k celé bohaté knihovně a navíc příslib stále nových a nových obrázků – přesto i bez odběru je možné si Colorfy užít naplno a bezpochyby je zajímavou alternativou k jednoduchým hrám pro volné chvíle.

Aplikace se těší častým updatům a o její úspěšnosti hovoří i hodnocení, které se těsně blíží pěti hvězdičkám. Dejte výborně zpracovaným Colorfy omalovánkám pro dospělé šanci – třeba se vám zalíbí natolik, že jim úplně propadnete.

Colorfy: Coloring Book Games
Colorfy: Coloring Book Games
Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)