Aplikace ClickLight Flashlight: Ovládejte svítilnu snadno a rychle

samsunggalaxys4-flashlight

Přisvětlovací LED dioda se již dávno nepoužívá pouze jako blesk a pro řadu uživatelů představuje takřka plnohodnotnou náhradu klasických přenosných “baterek” či jiných svítilen. Ačkoliv touto diodou disponuje téměř každý chytrý telefon, možností, jak si svícení nastavit, nenajdeme v systému Android mnoho. S tímto problémem však můžeme snadno zatočit díky aplikaci ClickLight Flashlight, která nám umožňuje svícení přizpůsobit zcela k obrazu svému.

ClickLight Flashlight

Zřejmě největší výhodou aplikace je možnost spouštění svítilny bez nutnosti zapínání displeje. Postačí totiž nastavit funkci, pomocí které svítilnu aktivujeme dvojitým nebo trojitým poklepáním na zapínací tlačítko. O tom, že je světlo rozsvíceno, nás přístroj informuje krátkým zavibrováním, jehož délku lze dodatečně upravovat.

Užitečnou shledáváme také možnost nastavení času automatického vypnutí světla, které slouží především k úspoře energie. Ta je však dostupná jen v případě, že upgradujeme na PRO verzi oceněnou na 59 Kč. Pro ty, kteří se bez automatického vypnutí obejdou, však není nutné učinit žádnou finanční investici, neboť ClickLight Flashlight je v obchodě Google Play dostupná zcela zdarma.

ClickLight: Fastest flashlight
ClickLight: Fastest flashlight

Zaujala vás aplikace ClickLight Flashlight?

Kuba Drhlík
O Autorovi - Kuba Drhlík

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)