Google odhalil nové snímky z čistého Wear OS 3. Co jim říkáte?

Wear OS

Google sice představil systém Wear OS 3 již téměř před rokem na své konferenci Google I/O, ovšem až dodnes nefiguruje v jiných hodinkách, než Galaxy Watch4 od Samsungu. Nyní jsme se konečně dočkali dalších snímků, které naznačují, jak by mohl vypadat čistý Wear OS bez One UI nadstavby.

Čistá verze Wear OS 3 se blíží

Zveřejnil je samotný Google a to v Google Play, na kartě aplikace Wear OS. Na první dvou se nachází Google Asistent, dále widget počítající kroky (nejspíše od Fitbitu) a novou notifikační lištu, která se od té současné poměrně zásadně liší. Ostatní snímky jako Google Pay, Google Zprávy či YouTube Music zůstávají stejné.

Wear OS by Google
Wear OS by Google

Zatím není jasné, zda bude takhle vypadat Wear OS 3 na všech hodinkách či pouze Pixel Watch. Nutno ale uznat, že systém vypadá velmi dobře. Aktualizace by se mělo dočkat poměrně velké množství modelů. Dá se předpokládat, že nám více informací americký gigant prozradí na chystané konferenci Google I/O, která proběhne v květnu.

Vyzkoušeli jste si někdy systém Wear OS?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)