LIDL začal prodávat chytrý Zigbee 3.0 bezdrátový zvonek. Stojí pětistovku

chytrý SILVERCREST bezdrátový zvonek Zigbee 3.0

Obchodní řetězec LIDL do své nabídky po kratší odmlce opět zařadil zajímavou chytrou vychytávku, která určitě stojí za pozornost. Do regálů i e-shopu vyrazil chytrý SILVERCREST bezdrátový zvonek, který je vybavený komunikačním standardem Zigbee 3.0. Přesněji řečeno jde o bezdrátové tlačítko, které je schopné rozezvonit alarm v aplikaci či jiné zvukové zařízení zapojené do stejné smart home sítě. Připevnit se dá na několik druhů materiálu pomocí oboustranné lepící pásky, šroubů s hmoždinkami či magnetu.

Zařízení má schopnost vyslat signál nejen při standardním stisknutí, ale může informovat i o nežádoucí manipulaci. Ve volném prostranství má tento Zigbee 3.0 chytrý bezdrátový zvonek značky SILVERCREST dosah až 70 metrů. Jelikož nemá externí napájení, nachází se v něm pochopitelně baterie. O její výdrži se prodejce nezmiňuje, nicméně její stav lze kontrolovat přímo v mobilní aplikaci. Novinka stojí v e-shopu LIDLu 499 Kč, což není špatná nabídka. Pokud se tedy smíříte s tím, že druhou polovinu funkce chytrého zvonku musí obstarat telefon či jiné zvukové zařízení.

Máte už doma nějaké smart prvky se Zigbee 3.0?

Zdroj: LIDL

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)